Nová Paka - Pardubice B 5:1

Fakta – branky: 4. Janda, 14. a 24. Macháček, 63. Labík, 90. Janouch – 12. z pen. Hundák. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:3. Diváci: 300. Poločas: 3:1. N. Paka: Bartalský – Motyčka, M. Ptáček, Faitl, Jisl (78. Žalman) – Mokošín (57. Labík), Rozsévač, Věchet, Janda – Macháček, Bastin (64. Janouch). Pardubice B: J. Ptáček – Prokopec (84. Mandutz), Baldrych, Tischler, Konvalina – Kim, Šejvl, Hundák, Fusek – Sklenář, Klátil (84. Vágner).

Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí 1:0

Fakta – branka: 28. Šumský. Rozhodčí: Myška. ŽK: 4:0. Diváci: 420. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Jeníček, Pecháček, Živný – Kopecký, Kopřiva, Daněk, Svoboda, Konečný (69. Valášek) – Šumský. Jiskra Ústí n. O.: Mareček – Tomášek, Felgr (73. Kaláb), David, Hudec – Felcman, Nágl, P. Falta, Brabec, Kukla (66. Langer) – Vaňous.

Dvůr Králové - Dobrovice 1:1

Oslabená sestava Dvora potěšila vlastní diváky, ale také východočeskou Novou Paku.

Fakta – branky: 81. Podolník z pen. – 7. Křelina. Rozhodčí: Vrzal (Liberec). ŽK: 2:3. Diváci: 270. Poločas: 0:1. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Picha, Kruliš, Rejl, Ježek – Samler (46. M. Otradovský, Podolník, Kilevník, Řežábek (71. Marks) – Ujec, Černík.

Turnov - Letohrad 0:1

Slušná návštěva viděla pouze jeden gól, kterým Tichý zajistil Letohradu tři body.

Fakta – branka: 11. Tichý. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 1:2. Diváci: 230. Poločas: 0:1. FK Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Strasmeier, Kail, Krystl – Černohorský, J. Jedlička, Linhart, J. Štěpán (90. P. Štěpán) – Tichý (58. T. Jedlička), Kabourek (87. Konečný).

Živanice - Kutná Hora 1:0

Duel rozhodl po necelé hodině hry stoper Novák.

Fakta – branka: 58. Novák. Rozhodčí: Haleš (Hradec Králové). ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. TJ Sokol Živanice: Ottmar – Mocanu, Novák, Ferčák, Pavlásek – Buriánek, Gorol, Polák, Hamák (84. Novotný) – Mach (90. Mládek), Krejčík (77. T. Kakrda).

Železný Brod - Náchod 0:4

Zasloužené vítězství hostů, kteří zápas rozhodli třemi góly po změně stran.

Fakta – branky: 1. vlastní, 48. Vejprava, 61. a 71. Plšek. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 3:2. Diváci: 138. Poločas: 0:1. FK Náchod: Baláž – Nejman, Novotný, Kábrt, Vrabec – Simon (62. Srkal), Vejprava (69. Moravec), Bohuslav, Rompotl, Malý (74. Martínek) – Plšek.

Jablonec nad Jizerou - Svitavy 4:1

Hosté se sice ujali vedení zásluhou Beleje, ale pak převzal iniciativu soupeř, kterému pomohly chyby obrany Svitav.

Fakta – branky: 16. Okleštěk, 31. Kovář, 43. Krejčík, 79. Povr – 11. Belej. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 2:1. Diváci: 240. Poločas: 3:1. TJ Svitavy: Jílek – Novák, Kroulík, Ehrenberger, Veselský – Seidler, Andrle, Čížek, Brůna, Belej – Ptáček (79. L.Urban).

Rapid Liberec - Trutnov 0:6

Trutnov si s chutí zastřílel.

Fakta – branky: 23. Kovář, 41. Petr Holubec, 45. Patrik Doubic, 59. a 86. Čech, 84. Jan Holubec. Rozhodčí: Tereba (Praha). Bez karet. Diváci: 25. Poločas: 0:3. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Horák (71. Tobiaš), Makovský, J. Holubec – Kamitz, Marks, Kovář (50. Bönisch), P. Holubec – Čech, P. Doubic (62. Kejzlar).

1.    Nová Paka     20   15   4    1    59:19    49
2.    Dobrovice     20   12   5    3    45:19    41
3.    Turnov          20   11   4    5    44:25    37
4.    Živanice         20    9    4    7    30:23    31
5.    Dvůr Králové 20    9    4    7    29:37    31
6.    Kutná Hora    20    9    2    9    37:25    29
7.    Letohrad        20    9    2    9    28:31    29
8.    Svitavy          20    8    4    8    37:37    28