Okresní fotbalový svaz Hradec Králové o uplynulém víkendu uspořádal již 4. Den partnerů OFS HK. Jeho dějištěm byla sportovní hala a bowling v Předměřicích nad Labem.

Co bylo v sobotu 11. ledna na programu? Halový fotbalový turnaj, dražba hodnotných sportovních relikvií, bowlingový turnaj a na závěr diskotéka. Vstupné na akci se platilo pouze dobrovolné, věnováno bude dětské klinice Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Den partnerů byl i v letošním roce jako již tradičně spojen s dobročinnou akcí. Na charitativní účely ve prospěch dětské kliniky hradecké fakultní nemocnice je totiž kromě dobrovolného vstupného věnován také výtěžek z finančních pokut za vstřelené branky během fotbalového turnaje a zejména výnos z dražby sportovních relikvií. Již v minulých ročnících se takto vybraly desítky tisíc korun – a nejinak tomu bylo i letos.

Fotbalového turnaje se v předměřické hale tentokrát zúčastnilo dvanáct týmů. Jejich společné fotografie si můžete prohlédnout. Nechyběl mezi nimi ani celek našeho Hradeckého deníku, který tvořili: Fejgl, Hrabík, Illich, Kánský, Král, M. Otradovský, T. Otradovský, Špryňar a Tomeš. Mužstvo Deníku po rozpačitém vstupu do turnaje zabralo a zopakovalo šestou příčku z předchozího ročníku.

Ve veřejné dražbě bylo možné získat hodnotné věci od významných, zejména českých, sportovců či oddílů. Jednalo se především o dresy s podpisy.

Kdokoliv z hráčů, funkcionářů či realizačních týmů partnerů i z řad hostů se posléze mohl přihlásit do bowlingového turnaje dvojic. Některé páry byly i smíšené.

Čtěte také SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK ZDE.