Ústí nad Orlicí - Pardubice B 5:1

První domácí utkání vyšlo hráčům Jiskry na výbornou. Fotbalisté Pardubic doplatili na diskutování s rozhodčím. Zápas tak dohrávali v devíti, přičemž Čihaře v bráně nahradil v 80. minutě obránce Hanč.

Fakta – branky: 19. Roušar, 23. Smejkal, 24. Knápek, 82. Pászto z pen., 87. Ráb – 15. Kudrna. Rozhodčí: Krupa (Hradec Králové). ŽK: 1:5. ČK: 0:2 (38. Buriánek, 80. Čihař) Diváci: 200. Poločas: 3:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Neoral – Roupec, Pászto, Felgr – Smejkal, Roušar (64. Ráb), Vaňous, Falta, Kukla (86. Macek) – Knápek (72. Felcman). FK Pardubice B: Čihař – Hanč, Vencl, Buriánek, Šejvl – Polák, Kudrna, Růžička (54. Klátil), Kakrda (69. Rydval) – Janecký (78. Vanžura), Brychta.

Lhota p. L. - Náchod 0:2

Domácí nováček mohl jít do vedení ve 20. min., Jiřík však z nařízené penalty trefil pouze tyč. Neujala se ani hlavička Bednáře. Hosté se šťastně dostali do vedení, když Martinovskému trestuhodně propadla za záda střela Punara – 1:0. Lhota měla šance, jenže v koncovce její hráči selhali. V 84. min. z brejku přidal razítko na tříbodový zisk hostů Simon (0:2).

Fakta – branky: 57. Punar, 84. Simon. Rozhodčí: Slavíček (HK). ŽK: 1:0. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Lhota p. L.: Martinovský – Král, Drapač, Kábrt, Friedl (39. Bednář, 87. Vach) – Krátký, Hrabík, Hegr, Polyakov (25. Ročín) – Jiřík, Michálek. Náchod: Baláž – O. Nejman, Rompotl, Hubka, Gross – Simon, Hubička, Srkal, Punar (66. Škoda) – Kuťák (54. Moravec), Malý (85. D. Nejman).

Letohrad - Nový Bydžov 2:0

Fakta – branky: 20. Štěpán, 36. Kulhánek. Rozhodčí: Šimek (Ústí n. O.). ŽK: 0:5. Diváci: 210. Poločas: 2:0. FK OEZ Letohrad: Volšík – Mi. Sekel, Macek, Strasmeier, Kail – Štěpán, Dvořák, Bíro, Kabourek (84. Kříž) – Brendl (68. Ma. Sekel), Kulhánek. RMSK Nový Bydžov: J. Vaníček – Šorm, Žalman, Pavlásek, J. Vaněk – Labík, Obermajer (70. Krejčí), Věchet, Tomeš – Janouch (81. T. Vaněk), Bastin (64. Šusta).

Dobrovice - Svitavy 1:0

Vydařený rychlý brejk soupeře v závěru první půle a sterilní hra hostů směrem dopředu, to byly důvody porážky.

Fakta – branka: 37. Ansuma. Rozhodčí: Langer (Pěnčín). ŽK: 3:4. Diváci: 200. Poločas: 1:0. TJ Svitavy: J. Ehrenberger – J. Novák, Kroulík, Ptáček, Hrdlovič – L. Urban (63. Kovář), R. Ehrenberger, Čížek, Belej – Svoboda (75. Brůna), Černík.

Semily - Dvůr Králové 0:3

Dvoráci si z půdy nováčka přivezli tři body, na nichž se dvěma góly podílel Kilevník.

Fakta – branky: 7. a 86. Kilevník, 66. Kruliš. Rozhodčí: Myška (Libice n. C.). ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas: 0:1. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Volf (71. Macek), Kruliš, Hruška, Ježek – Kilevník, Čenovský, Moník, Řežábek – Klazar, Privara (51. M. Otradovský, 87. Křižovič).

Holice - Kutná Hora 0:1

V první půli nováčkovského střetu měli více ze hry  hosté. Po změně stran se karta obrátila, ale trochu paradoxně udeřila Kutná Hora.

Fakta – branka: 66. Wolf. Rozhodčí: Vít (Nová Paka). ŽK: 4:3. Diváci: 210. Poločas: 0:0. SK Holice: Šváb – Žák, Ručka, Kopřiva, Pištora – Krpata, Jedlička, Ujec, Fidra (76. Strachota) – Chára, Semerád.

Nová Paka - Turnov 1:0

Domácí nezopakovali výkon z minulého zápasu, ale jeden gól k zisku tří bodů stačil.

Fakta – branka: 39. Bažík. Rozhodčí: Kembický (Pardubice). ŽK: 4:2. Diváci: 250. Poločas: 1:0. 1. FK Nová Paka: Kanaval – Kordík, Macháček, Borovička, Jisl – Pivrnec, Rozsévač, Bažík (76. Lehovec), Vích – Povr (72. Ptáček), Vavrinec (90. Fišar).

Další výsledek – 2. kolo: Jirny – Mšeno 1:0.

1.    Jirny               2    2    0    0    7:0    6
2.    Nová Paka      2    2    0     0    5:2   6
3.    Dvůr Králové  2    1    1    0    4:1    4
4.    Náchod           2    1    1    0    2:0    4
5.    Dobrovice       2    1    1    0    2:1    4
       Kutná Hora      2    1    1    0    2:1    4
7.    Ústí nad Orlicí    2    1    0    1    7:5    3