Ústí nad Orlicí – Svitavy 0:3

Pátou porážku v řadě si na své konto připsali ústečtí fotbalisté, když nestačili na Svitavy. Konečný výsledek je mnohem horší než předvedená hra, ale na to se fotbal nehraje. Svitavští hráči trestali veškerá zaváhání Ústeckých a již do poločasu se ujali dvougólového vedení. V závěru zvýšil na 3:0 střídající Novák.

Fakta – branky: 3. a 35. Svoboda, 85. J. Novák. Rozhodčí: Dujsík. Diváci: 170. Poločas: 0:2. Jiskra Ústí nad Orlicí: Křivka – Felcman, Hudec, Felgr, Tomášek – Rejda (77. Roupec), P. Falta, Vaňous, Knápek, Grepl – Ráb (70. M. Falta). TJ Svitavy: Jílek – Rick, Kroulík (62. J. Novák), Ptáček, Šplíchal – Paděra, Brůna – Seidler, Svoboda (62. Čížek), Belej – Filip (62. Kovář).

Nový Bydžov – Lhota pod Libčany 0:0

Hned v úvodu zápasu mohli jít hosté do vedení, jenže střela Krejčíka skončila pouze na břevně. Následně až do konce poločasu byly k vidění šance výhradně na straně novobydžovského týmu, ovšem ani jedna z nich se neujala. Rovněž po změně stran gól nepadl, a tak se soupeři rozešli smírně.

Fakta – rozhodčí: Moník (Trutnov). ŽK: 3:1. Diváci: 250. RMSK Cidlina Nový Bydžov: J. Vaníček – J. Vaněk, Matějka, Obermajer, Pavlásek – Mokošín, Žalman, Krejčí (64. T. Labík), O. Vaníček – Tlustý, Věchet (82. T. Vaněk). TJ Sokol Lhota pod Libčany: Martinovský – Krátký, P. Hrabík, Kabeláč, Kábrt – Krejčík, Motyčka, Janč, F. Langr (44. A. Kučera) – Karanský, Polyakov.

Náchod - Dobrovice 1:1

Ve zbytečně tvrdém a nervózním utkání, na které velmi brzy doplatil zpřetrhanými postranními kolenními vazy a poškozeným meniskem nejzkušenější domácí hráč Jan Hubka, se zrodila zasloužená remíza. Domácí poslal do vedení v 55. min. šikovnou střelou Petr, který tak už po minutě využil přesilovku za vyloučení hostujícího Gáby. Na konečných 1:1 srovnávali hosté v 70. minutě z penalty.

Fakta – branky: 55. Petr – 70. Cigánek z pen. Rozhodčí: Rejžek (Strakonice). ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (54. Gábra). Diváci: 250. Poločas: 0:0. FK Náchod: Baláž – O. Nejman, Kudláček, Hubka (11. Rompotl), Punar – Šulc (71. D. Nejman), Simon, Srkal, Gross (80. Vejprava) – Faltus, Petr.

Nová Paka - Jirny 0:3

Domácí měli v prvním poločase proti vítězi skupiny více ze hry. Po změně stran ale hosté předvedli kvalitu.

Fakta – branky: 52. Kejha, 79. Jung, 85. Smrž. Rozhodčí: Blaschke (Rudoltice). ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. 1. FK Nová Paka: Binder – Ptáček,  Rozsévač, Faitl,Jisl – Povr, Pařízek (78. Borovička), Froněk (86. Machát), Janda – Macháček, Semerák (64. Bažík).

Mšeno - Holice 8:0

V první půli Holice domácím ještě stačily. Pak se na jejich bránu spustil uragán.

Fakta – branky: 53., 56. a 61. Ginzel, 11. a 48. Bém, 42. a 71. Jiroušek, 65. Peškar. Rozhodčí: Staněk (HK). ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Holice: Zeman – Valenta, Kopřiva, Zběhlík, Chvála – Hrubý (85. Uhlíř), Merkl, Ručka, Derka (70. Flasch) – Jedlička, Kroutil.

Turnov - Letohrad 1:2

Letohrad rozhodl o svém vítězství v závěru utkání.

Fakta – branky: 71. Hybner – 68. vlastní (D. Hurt), 86. Černohous. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Satoria – Kail, Macek, Strasmeier, Štěpán – Václavek, Jedlička (81. Kříž), Dvořák, Nadrchal (81. Linhart)  – Kabourek (75. Černohous), Tichý.

Další výsledky – 30. kolo: Kutná Hora – Semily 4:1, Dvůr Králové – Pardubice B 3:1 (předehráno).

1.    Jirny                 30    28    1    1      97:10    85
2.    Kutná Hora       30    16    6    8      57:35    54
3.    Mšeno               30    14    9    7      56:29    51
4.    Pardubice B       30    15    5    10    51:37    50
5.    Svitavy              30    14    5    11    62:55    47
6.    Letohrad            30    14    4    12    52:43    46
7.    Nová Paka          30    13    6    11    44:47    45
8.    Dobrovice          30    12    6    12    40:35    42