V desátém kole kralovala Plecháčková

Vítězkou jubilejního desátého dějství se stala Zuzana Plecháčková z Velkých Kolodějů (startovní číslo HK0002), jež jako jediná z celého hráčského startovního pole získala čtrnáct bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny pro výherce kola. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Tipované duely 10. kola:
1.    Liberec – FC Hradec Králové    (2:0) 1
2.    SK Převýšov – Domažlice        (1:1) 0
3.    Olympia Hradec – Chrudim      (1:0) 1
4.    Kratonohy – Dvůr Králové       (0:1) 2
5.    Libčany – Chlumec n. C.          (1:3) 2
6.    Roudnice – Třebeš                   (3:4) 2
7.    Třebechovice – Nový HK          (1:5) 2
8.    Probluz – Stěžery                     (5:5) 0
9.    Libčany B – Libřice                    (5:1) 1
10.    Lužec n. C. – Myštěves B        (1:3) 2

Supertrefa: V deseti odehraných duelech padlo dohromady 43 branek.

Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 7. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    5    66
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    62
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    62
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    2    59
HK0141    Markéta Pilařová, HK    11    56
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    54
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    2    54

EVROPSKÁ LIGA (8. – 33. místo)
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    8    53
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    5    53
HK0016    Václav Munzar, HK    5    53
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    53
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    5    53
HK0042    Alois Dejl, Jičín    2    53
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    2    53
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    -1    53
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    5    50
HK0104    Tomáš Chabada, HK    5    50
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    2    50
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    2    50
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    5    48
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    -1    48
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    47
HK0091    František Hnik, Lužany    5    47
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    47
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    5    47
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    5    47
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    5    47
HK0116    Markéta Pražáková, HK    5    47
HK0154    Petr Vacek, HK    5    47
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    47
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    5    45
HK0197    Matěj Zima, Prasek    5    45
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    0    45

I. LIGA (34. – 65. místo)
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    14    44
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    11    44
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    5    44
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    5    44
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    5    44
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    5    44
HK0090    Václav Polívka, HK    5    44
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    5    44
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    44
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    2    44
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    2    44
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    44
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    5    43
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    8    41
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    8    41
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    2    41
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    2    40
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    5    39
HK0011    Miloš Uher, Hořice    5    39
HK0012    Jakub Uher, Hořice    5    39
HK0139    Marcel Pilař, HK    0    39
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    8    38
HK0115    Ladislav Havránek, HK    5    38
HK0089    František Hnik ml., Lužany    5    38
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    38
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    38
HK0056    Martin Taichman, Prasek    5    38
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    38
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    2    38
HK0103    Jiří Chabada, HK    2    38
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    -1    38
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    -1    38

FNL (66. – 96. místo)
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    2    36
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    2    36
HK0112    Zdena Havránková, HK    5    35
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    35
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    5    35
HK0106    Petr Cílek, HK    2    35
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    2    35
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    2    35
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    -1    35
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    -1    35
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    35
HK0170    Klára Zámečníková, HK    0    34
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    5    33
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    5    33
HK0216    Petr Koza, HK    2    33
HK0217    Jana Kozová, HK    2    33
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    2    33
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    -1    33
HK0148    Radek Sejtko, HK    -7    33
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    5    32
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    5    32
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    5    32
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    5    32
HK0083    Michal Kozák, HK    5    32
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    5    32
HK0058    Josef Taichman, Prasek    5    32
HK0086    David Zelený, Pardubice    5    32
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    2    32
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    32
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    -1    32
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    -4    32

ČFL (97. – 128. místo)
HK0223    Monika Hádková, HK    5    31
HK0025    Vladimír Racek, HK    5    31
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    8    30
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    5    30
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    2    30
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    0    30
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    0    30
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    11    29
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    5    29
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    29
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    5    29
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    29
HK0107    Martin Cílek, HK    2    29
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    2    29
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    2    29
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -1    29
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    -1    29
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    27
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    5    27
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    5    27
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    27
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    -1    27
HK0198    Radek Zima, Prasek    -1    27
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    -7    27
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    5    26
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    26
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    26
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    2    26
HK0024    Martin Šmied, Smržov    2    26
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    26
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    -1    26
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    -7    26

DIVIZE (129. – 157. místo)
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    24
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    -1    24
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    8    23
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    23
HK0067    David Hubený, Převýšov    5    23
HK0085    Miloslav Kozák, HK    2    23
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    23
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    23
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    -1    23
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    23
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    -1    23
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    23
HK0222    Jan Hanuš, HK    2    22
HK0206    Roman Machač, HK    0    22
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    -1    22
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    2    21
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    0    21
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    -1    21
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    5    20
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    5    20
HK0156    Petr Želiezko, HK    5    20
HK0108    Monika Cílková, HK    -1    20
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -1    20
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -1    20
HK0175    Michal Šulc, Černilov    -1    20
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -1    20
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    -4    20
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    19
HK0199    Pavel Brett, Králíky    -1    19

KRAJSKÝ PŘEBOR (158. – 184. místo)
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    8    18
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    2    18
HK0188    Bohumil Rulf, HK    0    18
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    -4    18
HK0005    Marie Moníková, Ráby    5    17
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    5    17
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    2    17
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -1    17
HK0228    Věra Mikasová, N. Bydžov    -1    17
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    -1    17
HK0230    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    -1    17
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    -1    17
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    -4    17
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    0    15
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    0    15
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -1    15
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    5    14
HK0164    Kamil Žák, HK    5    14
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    2    14
HK0119    Roman Kupka, Polánky    2    14
HK0006    Václav Moník, Ráby    2    14
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    2    14
HK0110    Petra Galová, Urbanice    -1    14
HK0114    David Havránek, HK    -1    14
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    14
HK0229    Petr Mikas, N. Bydžov    -1    14
HK0080    Michal Portych, HK    -1    14

I. A TŘÍDA (185. – 215. místo)
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    12
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    2    12
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    12
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    2    12
HK0219    Marek Horáček, HK    -1    12
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -1    12
HK0225    Marie Hanušová, HK    2    11
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    2    11
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    11
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    -1    11
HK0138    Michal Kekelák, HK    -1    11
HK0165    Roman Žák, HK    -1    11
HK0163    Kamila Žáková, HK    -1    11
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    -4    11
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    -4    11
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    -4    11
HK0218    Ivan Dušek, HK    2    10
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    2    9
HK0190    Karel Přibyl, HK    2    9
HK0149    Alena Sejtková, HK    0    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    -7    9
HK0240    Jiřina Tipér, N. Bydžov    8    8
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    5    8
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    -1    8
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    -1    8
HK0155    Marie Vacková, HK    -1    8
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    -4    8
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7

I. B TŘÍDA (216. – 242. místo)
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0236    Ondřej Tipér, N. Bydžov    5    5
HK0241    Alois Tipér, N. Bydžov    5    5
HK0239    Jiřina Tipovač, N. Bydžov    5    5
HK0081    Václav Portych, HK    2    5
HK0232    Dominika Kezívová, Neznámo    0    5
HK0234    Jana Kezívová, Neznámo    0    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5
HK0204    Dana Machačová, HK    0    4
HK0237    Jan Tipovač, N. Bydžov    2    2
HK0233    Jožo Kezív, Neznámo    0    2
HK0162    Monika Žáková, HK    -4    2
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0235    Ján Kezív, Neznámo    0    -1
HK0238    Zdeněk Tipér, N. Bydžov    -1    -1
HK0242    Alois Tipovač, N. Bydžov    -1    -1
HK0227    Andrea Neumannová, HK    0    -2
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    -7    -3
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -1    -4
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -1    -4
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    2    -6
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    2    -7
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -7    -7
HK0205    Daniel Machač, HK    0    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    0    -9
HK0220    Josef Horáček, HK    2    -12
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -4    -12