Místem konání jsou fotbalové plochy v Novém Bydžově, kde probíhají tréninkové jednotky, a DDM, který je hned vedle městského stadionu.

Kemp je letos určen pro děti ročníku 2004 až 2009. Smyslem a cílem tohoto fotbalového pobytu je rozvoj a zdokonalení fotbalových aktivit spojený s mnoha mimofotbalovými a sportovně pohybovými aktivitami (např. stezka odvahy, zábavný kvíz, netradiční sporty).

Na kemp pravidelně dostávají pozvánku fotbalové osobnosti. V předešlých ročnících kemp navštívili hráči FC Hradec Králové Daniel Trubač, David Vaněček, Tomáš Holeš a Tomáš Koubek). V současné době pořadatelé jednají o spolupráci s reprezentanty ČR, kteří prošli mládežnickou líhní talentů RMSK Cidlina.

Účastníci kempu mají po celou dobu trvání akce zajištěnou stravu šestkrát denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře) a pitný režim. V ceně (2950 Kč) je zahrnuto též zdravotní připojištění. Kapacita kempu je každý rok omezená.

Bližší informace na webu tarzanuvfotbalovykempnb.webnode.cz, e-mailu tarzanuvfotbalovykemp@gmail.com či na tel. 737 039 437. O kempu se dočtete i na facebooku.

Lubomír Douděra