Ústí nad Orlicí – Turnov 5:0

Jan Navrátil, trenér Jiskry Ústí nad Orlicí: ,,Jsme rádi, že jsme napravili nepovedený výkon z minulého týdne. Zlepšili jsme se ve všech činnostech a hlavně skóre 5:0 je výborné povzbuzení. Pochvalu zaslouží všichni hráči zejména pak Křivka, který vychytal velké šance soupeře. Teď se musíme co nejlépe připravit na Dobrovici a konečně dovést body i z cizího hřiště. Všem divákům děkujeme za podporu."

Nová Paka – Mšeno 5:1

Petr Ježek, sekretář 1. FK Nová Paka: ,,Mužstvo po nepovedeném výkonu v Ústí nad Orlicí a odloženém utkání v Turnově, bylo na zápas patřičně nažhaveno a realizačním týmem i správně namotivováno. Ve velmi dobrém světle se ukázala nová ofenzivní posila Tomáš Froněk, bývalý dorostenec pražské Sparty, naposledy hráč SK Zápy. Vítězství nás všechny potěšilo, bylo vysoké a zasloužené."

Jirny – Nový Bydžov 4:0

Martin Novotný, vedoucí mužstva RMSK Cidlina Nový Bydžov: „V Jirnech se odehrával zápas za zcela zaběhnutého scénáře. Avšak domácím, kteří doposud inkasovali pouze čtyřikrát, pomohla třikrát branková konstrukce a navíc jsme dvakrát neproměnili samostatný nájezd. Přičteme-li k tomuto smolnému nebo špatnému řešení finální části i zbytečně dětské chyby při bránění, tak se zrodil pro nás až takto krutý výsledek. Je to škoda, neboť obrana domácích byla velmi propustná a naše napadání rozehrávky vedlo téměř vždy k ohrožení branky. Naopak naše komunikace v obranné fázi mnohdy pokulhávala. Pokusíme se soustředit na další důležitější zápasy, které nás nyní v krátkém sledu čekají."