Kanonády kola: Myštěves – Stěžery (1:10), Slavia Hradec – Lhota p. L. (10:0).

Střelci kola: 3 – K. Vácha (Stěžery), Moník (Slavia HK B), D. Drozd (Loko HK B).

Smolař kola – penaltu nedal: Vydarený (Myštěves).

Pokutový kop proměnili v kole: Pečenka (Probluz), Tomáš (Třebeš B), Novák (Kosičky B), Novák (Vysoká B).

Branky v kole: Celkem ve 14 zápasech padlo 85 gólů (D 48, H 37), OP 49 (28/21), 3. třída 36 (20/16).

Branky za ročník 2017/ 2018: OP 867 (514/353), 3. třída 838 (529/309), 4. třída A 344 (195/149), 4. třída B 392 (242/150), celkem 2441 (1480/961).

Žluté karty v kole: Celkově rozhodčí udělili 28 ŽK (domácí 10, hosté 18), OP 8 (4/4), 3. třída 20 (6/14).

Žluté karty celkem: OP 502 (235/267), 3. třída 439 (207/232), 4. třída A 128 (67/ 61), 4. třída B 161 (92/69), celkem 1230 (601/629).

Červené karty v kole: 0.

Červené karty celkem: 55 (24/31).

Diváci v kole: OP 536 (průměr 77), 3. třída 458 (65), celkově vidělo 14 zápasů 994 diváků (průměr 71).

Diváci celkem: OP 13796, 3. třída 10548, 4. třída A 3297, 4. třída B 4623, v ročníku 2017/18 vidělo zápasy celkem 32264 diváků.

Návštěvy kola: 130 Lovčice – Neděliště, 100 Myštěves – Stěžery, RMSK Cidlina B – Třebeš B.

Keepersport brankáři s vychytanou nulou – Jako OP: 8 – Tomek (Stěžery), 7 – Tluka (Lhota p. L.), Žarnovský (Kosičky); CK Votrok 3. třída: 6 – Hála (Lovčice), Hopko (Roudnice B), Tomek (Kosičky B), 5 – Křičenský (M. Lhota), Žák (Syrovátka); AM Gnol 4. třída A: 8 – Šlor (Libřice), 7 – Resl (Sendražice); AM Gnol 4. třída B: 4 – Černohlávek (Klamoš), Půlpán (Nepolisy B), Sýkora (Dobřenice), 3 – Čihák (N. Město), Kulhánek (Myštěves B).

Gól hattricky v ročníku 2017/18: 6 branek + 1 hatrick: Havelka (M. Lhota); 5 branek + 2 hattricky: P. Dvořák (Kobylice B); 5 branek: Machát (Libřice), Veselský (Chlumec B); 4 branky 3x + 5 hattricků: R. Koliáš (Kosičky A a B).

Gól kanonýři – Jako OP: 33 Šmíd, 29 Vydarený (oba Myštěves), 26 Koliáš (Kosičky); CK Votrok 3. třída: 33 Koliáš (Kosičky B), 28 Kafka (Lovčice), 19 Kmoníček (Roudnice B); AM Gnol 4. třída A: 22 Jelen (Libřice), 18 Jedlička (Sendražice); AM Gnol 4. třída B: 21 Sedláček (Klamoš), 16 F. Dvořák (Kobylice B).

Sestava kola OP: Soldán 5 (Kunčice B) – Miškář (Dohalice), Bielčik (Třebeš B), Soóky 2 (Stěžery), Steinfeld (Boharyně) – Schovanec (Kosičky), Pečenka 3 (Probluz), Špás 3 (Chlumec B), Orct 2 (Cerekvice) – Jak. Trejbal 4 (RMSK Cidlina B), Moník (Slavia HK B).

Lubomír Douděra