V rámci 22. kola fotbalového Jako okresního přeboru mužů byl na programu duel týmů ze spodních pater tabulky Červeněves (12. místo, 16 b.) vs. Cerekvice (14. místo, 13 b.).

Červeněves – Cerekvice 3:1 (1:0). Branky: 19. a 78. Vantura, 90. (+1) Trejbal – 79. Minich. Rozhodčí: Hruška – Gernát, Nosek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Červeněves: Říha – Wojcik, Trejbal, Drobný (69. Paštika), Gorel (46. Vlček) – M. Král (80. Mikulka), Šefara, Fichtner, Špičák – Vantura, Malý (75. Remsa). Cerekvice: Erbs – Dědina, Javůrek (46. Veber), Minich, Petřík – Dušek, Strnadel, M. Bělina, Hořínek – Jonáš, Novotný (50. Vích).

Domácí vedli ve druhé půli 2:0. Poté hosté snížili, měli tlak a ve vyložené šanci odmítli vyrovnání. Vzápětí zahřmělo na druhé straně, když domácí skórovali po lobu, a tak záchranářský duel vyzněl pro tým Červeněvsi.

Martin Hloucal, trenér Červeněvsi: „Existenční mač z naší strany nebyl moc pohledný. Rozhodla bojovnost a specialista na cerekvický tým Michal Vantura.“

Petr Valenta, trenér Cerekvice: „Z naší strany to také nebyl pohledný fotbal, vázla kombinace. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme mohli vyrovnat. Závěr utkání jsme nezvládli.“