Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/2018 pokračují o víkendu dalším kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve hráč Červeněvsi Michal Vantura, jenž v posledním duelu OP doma proti Cerekvici dvěma góly pomohl svému týmu k vítězství 3:1.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů.

Sobota, 17.00

Cerekvice - Boharyně

Tip na výsledek: 1
„Věřím, že domácí budou chtít odčinit venkovní porážku a tím se udržet ve hře o záchranu.“

Stěžery - Dohalice

Tip na výsledek: 1
„Na špici není nic rozhodnuto, domácí tým nezaváhá a bude se chtít ještě dotáhnout k čelu.“

Probluz - Slavia HK B

Tip na výsledek: 0
„Probluz také musí brát každý bodík, věřím, že alespoň jeden uhraje.“

Myštěves - Lhota p. L.

Tip na výsledek: 1
„Domácí po výhře v Třebši v minulém kole nezaváhají a tři body zůstanou v Myštěvsi.“

Neděle, 17.00

Kunčice B - Červeněves

Tip na výsledek: 2
„Velmi důležitý zápas se sousedním týmem ze spodku tabulky, doufám se šťastným koncem pro nás.“

Chlumec B - Třebeš B

Tip na výsledek: 2
„Hosté jsou také stále ve hře o samotné čelo tabulky odvezou z Chlumce tři body.“

Kosičky - N. Bydžov B

Tip na výsledek: 1
„Domácí si budou jistě chtít upevnit první místo v okrese a před svým publikem nezaváhají.“

Sezona 2017/2018 – jak kdo tipoval
PODZIM – 1. kolo: Václav Čihák (Lhota p. Libč.) 4x správně; 2. kolo: Jan Samšeňák (Stěžery) 2x správně; 3. kolo: Radan Koliáš (Kosičky) 3x správně; 4. kolo: Martin Šmíd (Myštěves) 3x správně; 5. kolo: Jakub Mokrejš (Stěžery) 3x správně; 6. kolo: Martin Bělina (Cerekvice) 4x správně; 7. kolo: Jakub Veselský (Chlumec B) 6x správně; 8. kolo: Ivan Kosyak (Třebeš B) 4x správně; 9. kolo: Jakub Zeman (Třebeš B) 4x správně; 10. kolo: Radan Koliáš (Kosičky) 5x správně; 11. kolo: Filip Havlena (Myštěves) 4x správně; 12. kolo: Michal Vantura (Červeněves) 3x správně; 13. kolo: Petr Jánský (Kosičky) 2x správně; 14. kolo: Jiří Vydarený (Myštěves) 5x správně.

JARO – 15. kolo: netipováno; 16. kolo: Martin Šmíd (Myštěves) 6x správně; 17. kolo: Jan Rolník (Slavia HK B) 5x správně; 18. kolo: Petr Soldán (Kunčice B) 4x správně; 19. kolo: Daniel Pleskot (Syrovátka) 6x správně; 20. kolo: Ladislav Volf (Boharyně) 4x správně; 21. kolo: Matěj Franta (Třebeš B) 3x správně; 22. kolo: Milan Přibyl (patron Gist poháru OFS HK) 6x správně.

Program zápasů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 17.00: Syrovátka – Vysoká nad Labem B, Lovčice – Lužec nad Cidlinou, Ohnišťany – Malšova Lhota, Neděliště – Kosičky B; neděle 17.00: Libčany B – Roudnice B, Lokomotiva Hradec Králové B – Starý Bydžov, Nový Hradec Králové B – Prasek.

AM GNOL IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Jeníkovice – Malšova Lhota B, Libřice – Hořiněves; neděle 17.00: Lhota pod Libčany B – Stěžery B.

AM GNOL IV. TŘÍDA B – sobota 17.00: Nové Město n. C. – Myštěves B; neděle 14.45: Nepolisy B – Červeněves B; neděle 17.00: Klamoš – Převýšov B, Dobřenice – Kobylice B.

Lubomír Douděra