Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/2018 pokračují o víkendu již dvanáctým kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve hráč Červeněvsi Michal Vantura, jenž v posledním zápase na trávníku Cerekvice nad Bystřicí hattrickem rozhodl o cenném vítězství svého týmu v poměru 1:3.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů následujícího víkendového kola.

Sobota, 14.30

N. Bydžov B – Kosičky (hřiště Hlušice)

Tip na výsledek: 2
„Kosičky mají velmi dobrý tým a Cidlině nedají šanci na body.“

Slavia HK B – Probluz

Tip na výsledek: 1
„Královéhradecká Slavia po prohře v Chlumci nad Cidlinou bude chtít uhrát na domácím hřišti tři body.“

Třebeš B – Chlumec B

Tip na výsledek: 0
„Věřím, že Chlumečtí soupeře překvapí a odvezou si bod za remízu.“

Lhota p. L. – Myštěves

Tip na výsledek: 0
„V souboji o třetí místo může být k vidění pěkný fotbal s dělbou bodů.“

Červeněves – Kunčice B

Tip na výsledek: 1
„Věřím, že s bojovností z minulého zápasu (v Cerekvici nad Bystřicí) můžeme v domácím prostředí potvrdit body získané z venku a trochu se v tabulce posunout nahoru.“

Boharyně – Cerekvice

Tip na výsledek: 2
„Myslím si, že v tomto utkání hosté odčiní prohru z domácího trávníku a v Boharyni zvítězí.“

Neděle, 14.30

Dohalice – Stěžery

Tip na výsledek: 2
„Stěžery jsou, i přestože hrají venku, favoritem tohoto zápasu a věřím, že si odvezou tři body.“

Program duelů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 14.30: Vysoká nad Labem B – Syrovátka, Starý Bydžov – Lokomotiva Hradec Králové B, Prasek – Nový Hradec Králové B, Lužec nad Cidlinou – Lovčice, Malšova Lhota – Ohnišťany; neděle 14.30: Roudnice B – Libčany B, Kosičky B – Neděliště.

AM GNOL IV. TŘÍDA, SKUPINA A – sobota 10.00: Lhota pod Libčany B – Libřice; sobota 14.30: Sendražice – Jeníkovice; neděle 10.00: Malšova Lhota B – Stěžery B.

AM GNOL IV. TŘÍDA, SKUPINA B – předehráno v pátek: Kobylice B – Převýšov B; neděle 14.30: Červeněves B – Myštěves B, Klamoš – Nové Město nad Cidlinou, Nepolisy B – Dobřenice.

Jak si vedli tipéři
1. kolo – Václav Čihák (Lhota p. L.) 4x správně.
2. kolo – Jan Samšeňák (Stěžery) 2x správně.
3. kolo – Radan Koliáš (Kosičky) 3x správně.
4. kolo – Martin Šmíd (Myštěves) 3x správně.
5. kolo – Jakub Mokrejš (Stěžery) 3x správně.
6. kolo – Martin Bělina (Cerekvice) 4x správně.
7. kolo – Jakub Veselský (Chlumec B) 6x správně.
8. kolo – Ivan Kosyak (Třebeš B) 4x správně.
9. kolo – Jakub Zeman (Třebeš B) 4x správně.
10. kolo – Radan Koliáš (Kosičky) 5x správně.
11. kolo – Filip Havlena (Myštěves) 4x správně.

Zpráva OFS
Disciplinární komise OFS HK – nepodmíněné tresty: Martin Demjanovič (Převýšov B) – 1 SU od 23. října za 2 ŽK.

Lubomír Douděra