Primát mladších žáků Třebechovic

Vítězi halového turnaje mladších žáků v Předměřicích nad Labem se stali hráči Třebechovic pod Orebem (na snímku). Druhé místo obsadil Černilov a třetí skončily Velichovky.

Jaroměřská Prost Fain liga firem 2017

4. KOLO - I. liga, skupina A: 1. Prost 12 b., 2. Autoprofi& Matějovský 9, 3. Decadenti 6, 4. PL Servis 3, 5. ZD Dobrá Voda 0; all stars: Tomáš Hasník (Autoprofi&Matějovský) – Šimon Derner (Decadenti), Aleš Hašek (Prost), Matěj Sláma (ZD Dobrá Voda), Filip Klíž (PL Servis).

I. liga, skupina B: 1. CZ Plachetka 9, 2. VF Electric 9, 3. Kimberly Clark A 9, 4. Porzelack 3, 5. E-Fyzio 0; all stars: Jiří Haase (CZ Plachetka) – Pavel Ruml (E-Fyzio), Radek Chalupa (Porzelack), Milan Jirásek (Kimberly Clark A), Ondřej Dlask (VF Electric).

II. liga, skupina A: 1. Venezia 10, 2. Profimarket 7, 3. Primátor 6, 4. Juta 6, 5. Rudolf Polák 0; all stars: Jiří Šeda (Primátor) – Tomáš Lazarik (Profimarket), Patrik Vencl (Rudolf Polák), Filip Kraus (Juta), Tomáš Bujňák (Venezia).

II. liga, skupina B: 1. MJ Střechy 8, 2. Kamil Mach 8, 3. Skaličan 6, 4. Hauk 5, 5. Kimberly Clark B 0; all stars: Jakub Schejbal (Kimberly Clark B) – Daniel Denk (MJ Střechy), Radek Beran (Skaličan), Kamil Mach ml. (Kamil Mach), Marek Jandík (Hauk).

Pořadí po 4. kole – I. liga: 1. Prost 37, 2. Kimberly Clark A 36, 3. Decadenti 29, 4. VF Electric 29, 5. Autoprofi&Matějovský 29, 6. CZ Plachetka 27, 7. PL Servis 26, 8. Porzelack 9, 9. E-Fyzio 6, 10. ZD Dobrá Voda 3; II. liga: 1. Venezia 34, 2. Kamil Mach 34, 3. Profimarket 29, 4. MJ Střechy 28, 5. Hauk 27, 6. Primátor 22, 7. Juta 19, 8. Kimberly Clark B 18, 9. Skaličan 15, 10. Rudolf Polák 0.

HPI Stěžerská zimní liga v nafukovací hale

Mladší přípravka: Stěžery B – Černilov A 2:9, Olympia HK – Černilov B 0:21, Třebeš B – FC HK dívky 1:4, Třebeš A – M. Lhota 9:6.

Starší přípravka: Černilov B – Třebechovice 16:2, Stěžery – Černilov A 9:14, FC HK dívky – Předměřice 5:12, Dohalice – Chlumec 0:17, Olympia HK – Třebechovice 10:3.

Mladší žáci: Malšova Lhota – Třebechovice pod Orebem A 4:13, Dohalice – Třebechovice p. Orebem B 9:2, Třebeš dívky – Černilov 5:12, Třebeš B – Stěžery 13:3.

Mladší přípravka - skupina A:
1. Černilov B 5 4 0 1 50:20 12
2. Stěžery A 5 3 1 1 34:19 10
3. Olympia HK 5 3 0 2 57:39 9
4. FC HK dívky 5 2 0 3 24:30 6
5. Chlumec A 5 1 1 3 18:33 4
6. Třebeš B 5 1 0 4 12:54 3

Mladší přípravka - skupina B:
1. RMSK Cidlina 5 3 0 2 53:46 9
2. Chlumec B 5 3 0 2 33:48 9
3. Černilov A 5 3 0 2 64:37 9
4. Stěžery B 5 2 0 3 47:29 6
5. Malš. Lhota 5 2 0 3 39:51 6
6. Třebeš A 5 2 0 3 38:63 6

Starší přípravka - skupina A:
1. Černilov A 5 5 0 0 86:32 15
2. Chlumec 5 4 0 1 63:16 12
3. Malš. Lhota 5 3 0 2 45:45 9
4. Stěžery 5 2 0 3 40:49 6
5. Dohalice 5 1 0 4 24:65 3
6. Třebeš dívky 5 0 0 5 17:68 0

Starší přípravka - skupina B:
1. RMSK Cidlina 5 4 0 1 63:33 12
2. Černilov B 5 4 0 1 59:32 12
3. Olympia HK 5 4 0 1 51:23 12
4. Třebechovice 5 2 0 3 34:48 6
5. Předměřice 5 1 0 4 27:52 3
6. FC HK dívky 5 0 0 5 15:71 0

Mladší žáci - skupina A:
1. Třebeš B 5 5 0 0 64:15 15
2. Stěžery 5 4 0 1 37:28 12
3. Třebechovice A 5 3 0 2 54:24 9
4. Olympia HK 5 2 0 3 20:48 6
5. Malš. Lhota 5 1 0 4 27:49 3
6. FC HK dívky 5 0 0 5 15:53 0

Mladší žáci - skupina B:
1. Černilov 5 4 1 0 60:26 13
2. Chlumec 5 4 0 1 51:15 12
3. Dohalice 5 3 0 2 46:41 9
4. Třebechovice B 5 2 0 3 41:33 6
5. Třebeš A 5 1 1 3 26:52 4
6. Třebeš dívky 5 0 0 5 19:66 0