PÁTEK 6. LISTOPADU

VOLEJBAL:
I. liga mužů: Vrchlabí – Prosek (19).

BASKETBAL
Okresní přebor: Baskeťáci Josefov - SK Týniště B (19.45 SOU Karlov, Pára, Zima), BKV Podnik. škola - Sl. Předměstí (19.45 Sokol HK 2 Chelč. ul., Svoboda, Štursová), BSK Hradec - Košíkářský kroužek (17.30 ZŠ M. Horákové, Nývlt, Pára).

FUTSAL

II. liga: UFA FC Salamandr Hradec - Agromeli Brno (20.30 sport. hala Třebeš).
II. liga: Salamandr Hradec Králové – Tomson Brno (20.30, hala v Třebši).

HALOVÝ FOTBAL
Hradec Králové: Sportovní klub policie Hradec pořádá od 16 hodin v hale Háječek 1. ročník halového turnaje Liga amatérů nad 40 za účastí pěti týmů: SKP Hradec, Rubena, Vězeňská služba, Plumbum, Montela MH.

STOLNÍ TENIS
Hradec Králové: Ve dnech 6. - 8. 11. se koná 8. ročník mezinárodního turnaje družstev tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradec Králové“, který pořádá TJ zdravotně postižených sportovců Hradec pod záštitou primátora města v tělocvičně Speciálních škol (Hradecká 1231). Slavnostní zahájení bude 7. 11. v 8.30 hodin tamtéž.

Okresní přebor muži II. třída: Slavia HK D - N. Bydžov C (18.30 TJ Slavia).

SOBOTA 7. LISTOPADU

FOTBAL:
Divize:
Pardubice – Převýšov (hř. Pod Vinicí), AFK Chrudim – Náchod (oba 10.15), Živanice – Velim, Ústí – H. Měcholupy, N. Paka – Hradec B, Č. Dub – N. Bydžov, Dobrovice – Letohrad (vše 14); I. liga dorostu: Hradec – Příbram (12 st. a 14.15 ml., hř. Bavlna); divize dorostu: N. Bydžov – Kolín (10 a 12.15), Olympia HK – Pardubice B, Dvůr Kr. – AFK Chrudim, Litomyšl – Jičín (vše 10.15 a 12.30); Pardubicko – I. A třída: D. Újezd – Třemošnice (14); I. B třída: SK Chrudim – Proseč (14); Krajský přebor dorostu: H. Jelení – Svitavy, Polička – Choceň (oba 9.30 st. a 11.45 ml.), Hlinsko – Ústí (10.15 a 12.30), Třemošnice – Letohrad (11 a 13.15); I. třída dorostu: D. Újezd – Čistá (11.45).

HOKEJ: I. liga: Vrchlabí – Chrudim, Hradec Kr. – Havl. Brod (oba 18).

Házená:
Zubr extraliga: Dvůr Kr. – Karviná (17), Jičín – Lovosice (18).
Hokejbal:
Extraliga: Hradec Kr. – Letohrad (13.30, v areálu DDM v Kozinově ulici).
Futsal:
I. liga: Pardubice – Zruč n. S. (19.30, nafuk. hala na Dukle); II. liga: Choceň – VŠB Ostrava (19.30).
Kuželky: I. liga žen: Jičín – Zlín (10).
Basketbal:
ŽBL: Hradec Kr. – Valosun (16); I. liga žen: Pardubice – Nusle (18, na Dukle).
Sálová kopaná:
Celostátní liga: turnaj v náchodské hale Na Hamrech: Běloves – Chemcomex Praha (16), Sládek – Chemcomex (16.50), Běloves – Klatovy (17.50), Sládek – Klatovy (18.40); 2. turnaj v Poličce za účasti domácího týmu, Jilemnice, Slavičína a Nového Boru (16, hala gymnázia). Volejbal: I. liga mužů: Vrchlabí – Dobřichovice (16).
Stolní tenis:
ČP družstev žen: Dobré B – Frýdlant n. O. (15).

NEDĚLE 8. LISTOPADU

FOTBAL:
Divize:
Turnov – Dvůr Králové (14). Pardubicko – krajský přebor dorostu: Pardubice C – V. Mýto (10 st. a 12.15 ml., hř. Ohrazenice), Přelouč – M. Třebová (11 a 13.15). Královéhradecko: vzhledem ke špatnému stavu ploch se všechna víkendová mistrovská utkání KFS přesouvají na jaro. Termíny budou klubům sděleny do 20. listopadu.

Házená: I. liga mužů: Jičín B – Napajedla (17).
Basketbal: I. liga žen: Pard. – Aritma (9, na Dukle).
Hokejbal: I. liga – Čechy: Přelouč – J. Hradec, Svítkov Pardubice – Most B, H. Městec – Třemošná (vše 14).