Pozvánka na fotbal v regionu

Sobota 12. září:

ČFL: Chrudim – Vltavin (10.15).
Divize C: Olympia HK – Admira (10.15), V. Mýto – Dvůr Králové, Živanice – Ústí n. O. (oba 17).

Královéhradecko – krajský přebor: Jičín – Slavia Hradec (hř. UMT, 10.15), Vysoká n. L. – Trutnov B, Kratonohy – Chlumec n. C., Nové Město n. M. – Nový Bydžov (hř. UMT), Dobruška – Provodov (vše 17). I. A třída: Bílá Třemešná – České Meziříčí, Miletín – Třebechovice p. O., Libčany  – Nový Hradec, Kunčice – Úpice, Třebeš – Sobotka, Nepolisy – Lázně Bělohrad (vše 17). I. B třída – skupina A: Předměřice n. L. – Libáň, Loko Hradec – Chlumec n. C. B, Kobylice  – Malšovice (vše 17). Skupina B: Jičín B – Hostinné (hř. UMT), Žacléř – Kunčice n. L., Dolní Kalná – Rudník, Valdice – Trutnov C (vše 17). Skupina C: Náchod B – Opočno (hř. UMT), Smiřice – Ohnišov (oba 17). Skupina D: Solnice – Doudleby n. O., Lípa n. O. – Kostelec n. O. B (oba 17).

Pardubicko – krajský přebor: Žamberk – Moravany, Polička – Třemošnice, Přelouč – Česká Třebová, Slatiňany – Mor. Třebová (vše 17). I. A třída: Staré Hradiště – Heř. Městec, Libišany – Vys. Mýto B, Litomyšl – Ústí n. O. B (vše 17). I. B třída – skupina A: Horní Ředice – Hlinsko B (10.30), Stolany – Chroustovice, Dobříkov – Cerekvice n. L. (oba 17). Skupina B: Libchavy – Svitavy B, Dlouhá Loučka – Řetová, FC Jiskra – Sloupnice, Semanín – Kam. Horka (vše 17).

Neděle 13. září:

ČFL: Union 2013 – Táborsko B (17).
Divize C: Trutnov – Semily (17).

Královéhradecko – krajský přebor: Červený Kostelec – Rychnov n. K., Týniště n. O. – Náchod, Broumov – Kostelec n. O. (vše 17). I. A třída: Vrchlabí – Černilov (hř.UMT), Hořice – Roudnice (oba 17). I. B třída – skupina A: Kopidlno – Hlušice (17). Skupina C: Velké Poříčí – Police n. M., Dvůr Králové B – Hronov (oba 17). Skupina D: Zdelov – Borohrádek, Černíkovice – Albrechtice n. O. (oba 17).

Pardubicko – krajský přebor: Letohrad B – Chrudim B (hř. UMT), Pardubice B – Choceň (oba 10.15), Svitavy – Lanškroun, Hlinsko – Holice (oba 17). I. A třída: Dolní Újezd – Načešice, Chrudim C – Pomezí, Horní Jelení – Zámrsk, Pardubičky – Luže (vše 17). I. B třída – skupina A: Sezemice – Starý Máteřov, Řečany n. L. – Sruby, Choltice – Rohovládova Bělá, Proseč – Nasavrky (vše 17). Skupina B: Jablonné n. O. – Polička B, Lanškroun B – Kunčina, Horní Újezd – Verměřovice (vše 17).

Kam za sportem v regionu

Sobota 12. září:

Hokejbal: Extraliga: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – Alpiq Kladno (16.00, hř. Polabiny). Letohrad – Ústí n. L. (16.00).

Fotbal: Ženy – 1. liga: SK DFO Pardubice – Plzeň (11.00, hř. Lázně Bohdaneč).

Hokej: Extraliga st. dorostu: Mountfield HK – Kometa Brno (12.15). Extraliga juniorů: Mountfield HK – Sparta Praha (12.00).

Motorismus: Mezinárodní mistrovství ČR ve flat tracku na stadionu Cihelna ve Svitavách (14.00).

Cyklistika: V Teplicích n. M. startuje v 8 hodin už 21. ročník závodu horských kol Specialized Rallye Sudety.

Neděle 13. září:

Hokejbal: 1. NHbL: HBC JTEKTSvítkov Stars – Jindřichův Hradec (14.00, hř. U Bylanky).

Hokej: Extraliga ml. dorostu: Mountfield HK – Žďár n. S. (12.00).