Do Chlumce dorazila hradecká Slavia a po remíze 2:2 došlo k rozstřelu, v němž byli šťastnější domácí (4:3). „Penalty nám nejdou,“ řekl kouč „sešívaných“ Josef Pleskot.

V třebešském hřišti se představily Libčany. V tomto derby slavila úspěch hostující zkušenost nad domácím mládím v poměru 2:0.

Cenné venkovní vítězství 4:2 vybojovali hráči Nového Bydžova. V zápase celků z popředí tabulky vedli v Jaroměři po půlhodině už 3:0. Soupeř se však do přestávky přiblížil na rozdíl jediného gólu. Po změně stran domácí nedali několik šancí a tak hráči RMSK Cidlina potvrdili výhru čtvrtou trefou. „Za vítězství jsme šťastni. Výsledek utkání určily chyby v obraně a ne zrovna pěkný den jaroměřského brankáře. Vítězství nám tedy doslova spadlo do klína. Ale o tom sport je,“ konstatoval novobydžovský lodivod Petr Průcha.

Těžký zápas absolvovala Vysoká, která v domácím prostředí nestačila na suveréna soutěže z Náchoda (0:3). „Proti kvalitnímu týmu jsme předvedli solidní výkon, bohužel góly dával soupeř a tak tři body odjely zaslouženě do Náchoda,“ pronesl Miroslav Píša st., vedoucí vysockého celku.