„Votroci“ vstoupili do nejstaršího turnaje v České republice vítězstvím nad Příbramí 3:1. V zápase hraném na 2x 40 minut se třemi góly blýskl hradecký útočník Pavel Dvořák.

Semifinále – 1. zápas:

FC Hradec Králové – 1. FK Příbram 3:1 (1:0). Branky: 32., 61. a 70. P. Dvořák – 54. Andrejevic. Diváci: 1000. Hradec: Volšík – Hochmeister, Chleboun, Tóth – Rezek, Fischer (36. J. Dvořák), Klapka, Zelený – Štěpán, P. Dvořák, Hodas.

Utkání se proměnilo ve střelecké představení Pavla Dvořáka. Hradecký útočník nejprve ve 32. minutě dorazil míč do prázdné branky po zpětné přihrávce Fischera. V 54. minutě po rohu hlavou vyrovnal příbramský Andrejevic. Pak už opět úřadoval hradecký kanonýr. V 61. minutě se nejlépe orientoval ve skrumáži a v 70. min. P. Dvořák zkompletoval hattrick, když umístil do sítě nádherný Rezkův centr za obranu. V závěru se vyznamenal gólman Volšík, který chytil gólové šance Wágnera a Andrejevice.

2. zápas: Bohemians 1905 – Viktoria Žižkov 4:2.

O 3. místo: 1. FK Příbram – Viktoria Žižkov 1:0 (0:0). Branka: Jurdík.

Finále:

FC Hradec Králové – Bohemians 1905 0:3 (0:0). Branky: 70. Nešpor, 74. Škoda, 76. Šumský. Diváků: 1000. Hradec: Koubek – Karal (26. J. Dvořák), Jandík, Hock, Poděbradský – Malinský, Pávek, Janoušek, Schwarz – Černý (72. Zelený), Gulajev.

„Klokani“ si vypracovali více příležitostí, ale hradecký tým podržel brankář Koubek. Zápas se zlomil v závěru, kdy „votroci“ v krátkém sledu inkasovali branky z hlavy Nešpora a Škody.

Václav Kotal, trenér FC Hradec Králové: „V prvním utkání s Příbramí jsme byli lepším týmem, prosazovali jsme se dobrou kombinační hrou. Svoji převahu jsme vyjádřili třemi brankami. Ve finálovém duelu bylo zvláště ve druhém poločase jasně vidět, že zápas rozhodne první gól. Ten se bohužel podařilo vstřelit Bohemians, když jsme nedokázali pokrýt centr z levé strany a protihráč zakončil mezi našimi dvěma obránci. Poté jsme chtěli vyrovnat, ale do odkryté obrany jsme inkasovali další branky.“