Juniorská liga: FC Hradec Králové – Liberec 0:4 (0:2). Branky: 18. a 66. Kaiser, 23. a 50. Luckassen. Hradec: Jehlička – D. Drozd, Zezula, P. Drozd, Kratochvíl – Pago (78. Václavek), Vobejda, Kopřiva, Týfa (57. Heger) – Šultes (39. Langr), Káva (67. Vágner). Liberec: Zoul – Bouška (82. Zítka), Maršálek, Bong, Ondráček – Kaiser (67. Tabeira), Machuča (78. Vojtěšek), Soungole, Marcos – Drobílek, Luckassen (75. Polívka).

Dorostenci se vrátili bez bodu

Hradec Králové - Nejvyšší dorostenecká soutěž fotbalistů pokračovala zápasy 15. kola. „Votroci" prohráli na půdě pražské Slavie. V sobotu od 11 hodin hostí na Bavlně Jablonec.

I. liga staršího dorostu U19: Slavia Praha – FC Hradec 3:1 (1:1). Branky: 40. Valenta, 55. Veselý, 74. Pecháček – 44. z pen. Václavek. Hradec: Ordelt – Knap (55. Hynek), Strasser, Václavek, Hlavsa – Hrabar (72. Habrman), Zdržálek, Trubač, Zorvan – Miker, Novák.

Ivo Gregovský, trenér Hradce: „Je až neskutečné, jak se nám opakují venkovní utkání. V první půli se nám dařila hra i záměry, které jsme si dali. Dokázali jsme si vytvořit čtyři velké šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Po nedůrazu ve středu hřiště jsme inkasovali. Do přestávky jsme zvládli vyrovnat. Po změně stran jsme nepochopitelně upustili od naší hry, nechali mezery v defenzivě a tím umožnili soupeři druhý gól. Poté jsme se tlačili dopředu a měli více hry. Bohužel další tutovku jsme neproměnili. Soupeř pak hrál na brejky. Po opětovném nedůrazu a nepřesné rozehrávce jsme inkasovali potřetí. Domácí byli lepší v pokutovém území. Herně a kondičně jsme nepropadli, ale někdy nám chybí zodpovědnost."

1.    Příbram    14    11    2    1    38:12    35
2.    Karviná    14    11    1    2    28:12    34
3.    Sparta Praha    15    9    4    2    31:15    31
4.    Slavia Praha    14    9    3    2    35:18    30
5.    Jihlava    15    8    4    3    29:23    28
6.    Slovácko    15    7    5    3    25:18    26
7.    Ostrava    15    7    3    5    44:34    24
8.    Olomouc    15    7    3    5    26:17    24