I. liga staršího dorostu U19:
FK Teplice – FC Hradec Králové 3:1 (0:0). Branky: Batryn, Procházka, Gaher – Kraják. Hradec: Jehlička – D. Drozd, Zezula, P. Drozd, Kratochvíl – Vobejda, Sixta (75. Zorvan), Kraják – Bláha, Vágner, Šnejdr (59. Heger).

Utkání se hrálo v areálu na Stínadlech, travnatý terén byl ale hodně těžký. První poločas přinesl zcela vyrovnaný průběh, v některých fázích zápasu byli hradečtí fotbalisté lepším mužstvem.

První dobrou příležitost měl ve 26. minutě Kratochvíl, jehož střela z hranice velkého vápna skončila těsně vedle levé tyče. Domácí dali o sobě poprvé vážně vědět až ve 39. minutě, kdy Jehlička dobře zmenšil úhel Procházkovi a následnou střelu vyrazil na roh.

Největší šance „votroků" přišla tři minuty před koncem prvního dějství, kdy si Vobejda na brankové čáře pohrál s jedním z domácích obránců, přihrávkou před prázdnou branku vyzval ke skórování Bláhu, ale tomu míč i kvůli špatnému terénu odskočil a následná střela tak šla mimo tyče.

Vstup do druhé půle vyšel Teplicím. V 56. minutě se z levé strany řítil na Jehličku domácí Procházka, hradecký gólman stačil jeho střelu vyrazit, ale po následném nedůrazu Hradeckých v šestnáctce se k odraženému míči dostal Batryn a otevřel skóre – 1:0.

O tři minuty později Vágner mířil ke vzdálenější tyči domácí branky, ale míč v síti neskončil. V 63. minutě si na centr z levé strany naskočil domácí Procházka a hlavou zvýšil na 2:0.

V tuto chvíli se zdálo být o osudu utkání rozhodnuto, ale opak byl pravdou. „Votroci" v žádném případě nesložili zbraně, ale snažili se s nepříznivým stavem něco udělat. V 71. minutě přišlo zasloužené snížení, když Krajákova technická střela pod břevno skončila v síti – 2:1.

Východočechy kontaktní gól ještě více nabudil. O minutu později byl blízko vyrovnání Heger, ale domácí brankář Skalák byl na místě. Jeho protějšek Jehlička se vyznamenal v 78. minutě, když vyrazil nebezpečnou střelu Uhlíře k levé tyči.

Poté se již hrálo výhradně na polovině Teplic a vyrovnávací gól doslova visel ve vzduchu. V 93. minutě „votroci" zahrávali standardní situaci, na kterou si naběhl i brankář Jehlička, ale domácí zadáci stačili míč odvrátit a Gaher z poloviny hřiště poslal míč do opuštěné branky – 3:1.

Milan Frimmel, trenér FC Hradec Králové A starší dorost: „I přes porážku jsme na hřišti vedoucího celku soutěže odehráli jedno z nejlepších utkání v podzimní části sezony. Severočechům jsme byli více jak vyrovnaným soupeřem, dokonce si myslím, že jsme po většinu času byli lepší. Tentokrát nevyhrálo lepší, ale šťastnější mužstvo. Nicméně gratuluji domácím k podzimnímu primátu. Přestože jsme prohráli, na kluky jsem za předvedenou hru hrdý. V sobotu nás čeká předehrávka osmnáctého kola v Mladé Boleslavi."   Jan Skalička