I. liga U19: Jablonec – FC Hradec Králové 4:2 (1:0). Branky Hredce: 56. Dočekal, 60. Trubač. Hradec: Ordelt – Hlavsa, Strasser, Václavek, Drozd – Hrabar, Trubač – Habrman (61. Heger), Zdržálek, Zbudil – Dočekal (72. Vágner).

Václav Pišta, asistent trenéra Hradce: „První půle byla z naší strany pasivní, nedokázali jsme si vytvořit ani jednu šanci. Naopak díky naší chybě a nepozornosti v obraně jsme umožnili domácím, aby šli ve 45. minutě do vedení. Ve druhé části se naše hra zlepšila. V 56. minutě po výborné akci Trubač se Zbudilem stačil domácí gólman vyrazit střelu druhého jmenovaného k Dočekalovi a ten poslal míč do sítě. O čtyři minuty později po přihrávce Hlavsy se na hranici velkého vápna uvolnil Trubač a přesnou střelou k tyči nás poslal do vedení. Za tohoto stavu jsme měli další dobré možnosti ke zvýšení náskoku. Kdybychom přidali třetí gól, tak by bylo po zápase. Ve finální fázi jsme nebyli tak přesní jako v předešlých utkáních. V závěrečných jedenácti minutách jsme propadli v defenzivě a třikrát inkasovali. Je to škoda, domácí přišli k vítězství lacino. V příštím kole přivítáme v sobotu 26. dubna na Bavlně pražskou Spartu. Věřím, že náš výkon i výsledek bude příznivější."