Sedmadvacetiletý obránce celý svůj fotbalový život strávil na Slovensku v Dubnici a v Ružomberoku, odkud zamířil na testy na východ Čech. Na nové adrese o sobě dává vědět. Laťku svých výkonů zvedá postupně nahoru. Proti Brnu předvedl zatím nejhodnotnější výkon. Byl silný v soubojích i ve vzduchu, ukázal smysl pro kombinaci a přesnou rozehrávku.

„Jednoznačně chceme, aby tady zůstal. Líbil se nám ve všech zápasech. Je dostatečně agresivní, dobře čte hru a i pohybově vypadá slušně," nešetřil chválou hlavní kouč 
Róbert Barborík. V případě, že Nosek stvrdí podpisem smlouvu, stane se kmenovým hráčem „votroků", jelikož je momentálně volným hráčem.

První poločas odehrál na levém kraji středové řady Španěl Tito. Co předvedl dvěma stovkám diváků? Určitě méně než Nosek. Často byl mimo hlavní proud hry. Blýskl se jen dvěma povedenými centry. Hradecký zájem ale trvá.

„Je trochu fyzicky zanedbaný, ale o tom jsme věděli. Záleží, jak se domluvíme s jeho manažerem, zda bude akceptovat náš návrh," sdělil Barborík.

Poslední tým Synot ligy, který na jaře čeká tuhý boj o záchranu, poprvé v přípravě neskóroval. Lepší práci odvedla jedenáctka, která nastoupila v druhém poločase. Probuzený kanonýr David Vaněček, jenž nastoupil na hrotu ve dvojici s Pavlem Dvořákem, se dostal do tří velkých možností, ale ani jednu neproměnil. I proto středeční zápas skončil 0:0. Brno bylo vpředu úplně bezzubé.

FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno 0:0

Fakta – rozhodčí: Orel – Pilný, Hock. Diváci: 220. (středeční přípravné utkání hráno v Orlické Kotlině)
FC Hradec Králové – I. poločas: T. Koubek – Holeš, Rolko, Nosek, Plašil – 
P. Černý, Janoušek – Malinský, A. Čermák, Tito – Petrus. II. poločas: T. Koubek – Kraják, Chleboun, Nosek, Zelený – Štípek, P. Mareš, Zorvan, Vlkanova – 
P. Dvořák, Vaněček. Trenéři: Barborík a Pilný.
FC Zbrojovka Brno: Hladký – Malík, Košťál, Schuster – Pašek (80. Hyčka), 
R. Buchta, Zavadil, Keresteš – Vávra (80. Slančík), Čtvrtníček (62. Klán), Sýkora (62. Serečin). Trenér: Kotal.