V zápasech hraných na 2x 35 minut „votroci“ nejprve podlehli Jablonci 0:2, v duelu o bronz pak díky dvěma trefám Gulajeva zdolali stejným poměrem pražskou Slavii.

SEMIFINÁLE: FK Baumit Jablonec – FC Hradec Králové 2:0 (1:0). Branky: 29. Novák, 45. Třešňák. Hradec – I. poločas: Lindr (15. Koubek) – Hochmeister, Chleboun, Tóth – Poděbradský, Klapka, Fischer, Zelený – Hodas, Gulajev, Malinský. II. poločas: Koubek – Karal, Pávek, Tóth – Rezek, Klapka, Janoušek, Poděbradský – Hodas, P. Dvořák, Malinský (50. Voltr).

Severočeši byli kombinačně lepší a svoji převahu vyjádřili dvěma góly. „Jablonec prokázal ofenzivní sílu; Piták, Lafata či Jarolím byli v útočné fázi vynikající. Po prostřídání už byl druhý poločas herně vyrovnaný,“ řekl hradecký trenér Václav Kotal. Několika dobrými zákroky se blýskli brankáři Koubek a Lindr, který se ovšem po čtvrthodině zranil.

„Poranil si zadní stehenní sval, podle vyšetření si léčba vyžádá tak tři týdny,“ řekl trenér Kotal. Lindr s mužstvem neodcestuje na soustředění do Janských Lázní.

FK Mladá Boleslav – Slavia Praha 1:0 (1:0). Branka: Kulič.

O 3. MÍSTO: Slavia Praha – FC Hradec Králové 0:2 (0:0). Branky: 39. a 40. Gulajev. Hradec: Koubek – Karal, Pávek, Jandík – Rezek (36. Voltr), Hock, Černý (59. Janoušek), Šiškov – Hovorka, P. Dvořák, Štěpán.

Týmy nastoupily v omlazené sestavě. Výhru „votroků“ zařídil dvěma góly Gulajev, nejprve se prosadil po rohovém kopu a poté zužitkoval přihrávku Voltra.

FINÁLE: Mladá Boleslav – Jablonec 2:2, na pen. 3:1. Branky: 45. Wojnar, 66. Táborský – 3. Piták, 13. Lafata.