I. liga U19: FC Hradec Králové – Slovácko 4:0 (4:0). Branky: 3. Zbudil, 12. Breda, 13. Šnejdr, 28. Zorvan. Rozhodčí: Arnošt. Bez karet. Diváci: 130. Hradec: Ordelt – Hlavsa, P. Drozd, Václavek, D. Drozd – Hrabar, Zorvan, Breda (59. Korčák) – Zbudil, Dočekal (80. Vágner), Šnejdr (70. Heger).

Lepší začátek si domácí nemohli přát. Ve 3. min. zahrával Breda roh, ve skrumáži se nejlépe orientoval Zbudil a jeho hlavička byla neomylná – 1:0.

O devět minut později vyrobil hostující gólman Kohoutek neuvěřitelnou chybu, když doslova namazal míč Bredovi, který míč poslal bez problémů do sítě – 2:0.

Hostující kouč zareagoval a do branky poslal Vitáska. Ještě než se stačil rozkoukat, už lovil míč ze sítě. Ve 13. min. totiž přesnou Zbudilovu přihrávku převzal Šnejdr a proti jeho střele byl gólman bezmocný – 3:0.

Poté po Zorvanově vysunutí trefil P. Drozd tyč. Ve 25. min. si hosté vytvořili nadějnou šanci, ale kolmou přihrávku na Sadílka zmařil Ordelt. O tři minuty později Hrabar kolmicí našel Zorvana a jeho střela ke vzdálenější tyči skončila počtvrté v síti – 4:0. V závěru poločasu vyzkoušel Vitáska dvakrát Dočekal, ale ukazatel skóre se už nepohnul.

Po přestávce „votroci" hru kontrolovali, přesto mohli v 53. min. inkasovat, ale Sadílkova střela skončila na tyči. O čtyři minuty později parádní kombinaci „votroků" zakončil Breda střelou nad. V závěru Vitásek zmařil tutovku Zorvanovi.

Milan Frimmel, trenér FC Hradec: „Do zápasu jsme vstoupili skvěle a již ve 13. minutě jsme vedli 3:0. Slovácko jsme vůbec nepustili do hry a celý první poločas jasně dominovali. Kromě čtyř branek jsme měli další velmi dobré příležitosti, které bohužel skončily bez gólového efektu. Druhý poločas již byl vyrovnanější, ale i tak šance Bredy nebo Zorvana měly skončil gólem. Výhra je zcela zasloužená. Kromě předvedené hry a počtu branek mě těší i čisté konto Ordelta. K dalšímu utkání cestujeme v sobotu do Teplic."