Zápas se hraje v sobotu od 10 hodin na umělé trávě Malšovického stadionu. Votroci by rádi navázali na úspěšná vystoupení v zimní přípravě.

„Co si pamatuji, tak Jirny byly vždy ambiciózním týmem, který se pohyboval v čele ČFL. Jeho hráči byli důrazní, běhaví a měli také mnoho zkušeností z předcházejících angažmá. V Jirnech se totiž stahovali hráči z vyšších soutěží, aby zde dohráli svoji kariéru,“ uvedl pro klubový web Petr Eliáš, zimní hradecká posila, která si v Králově Dvoře, svém posledním působišti, proti sobotnímu soupeři zahrála.

Týmové plány jsou jasné, nabrat formu na blížící se jarní boje. „Mistrovské zápasy jsou stále blíž. Jaro bude ohromně těžké,“ uvědomuje si.

Eliáš má také svůj osobní cíl, rád by už v černobílém dresu vstřelil gól. „Věřím, že brzy přijde,“ říká záložník.

Sníh vrátil fotbalisty Pardubic na umělý povrch, Hradec hostí Jirny
Pardubice - Předposlední přípravné utkání chtěli odehrát již na přírodní trávě, chystali hřiště na Dolíčku, ale sněhová nadílka jim překazila plány. Vše je kvůli počasí jinak. Dnešní zápas pardubických fotbalistů se odehraje v původním termínu, ale v jiné části města - na umělé trávě v Ohrazenicích. Zápas Pardubic proti třetiligové Viktorii Otrokovice začíná dnes v 10.30 hodin.

Hradec Králové - Fotbalisté Hradce Králové se dnes od 10 hodin utkají v předposledním zápase před vstupem do FNL s třetiligovým týmem SK Viktorie Jirny. Hraje se na umělé trávě Malšovického stadionu.