Vše o zápase i příjezdu fanoušků najdete zde.

Útočník Pavel Černý si v černobílém dresu připsal první ligovou branku. Celkově to byla jeho druhá v nejvyšší domácí soutěži. Premiérový vstřelil v zelenobílém dresu Jablonce.

Je pro vás bod ziskem nebo ztrátou?
Jednoznačně ztrátou. Chtěli jsme vyhrát kvůli sobě i kvůli fanouškům. Bohužel štěstí tentokrát nestálo při nás. Myslím, že jsme tentokrát dva body ztratili.

Bohemians byli nepříjemným soupeřem . Zdálo se, že to byl daleko těžší zápas než předchozí duel se Spartou Praha. Jak jste to viděl vy?
Bohemka se nehnala tolik do útoku jako Sparta. Vyrovnali jsme se s tím dobře, jenže jsme dostali smolný gól. Měli jsme dostatek šancí, abychom utkání otočili. Bohužel jsme dali jen jednu branku, i když jsme soupeře zamkli na jeho polovině.

V poločase jste prohrávali, co vám říkal trenér Kotal v kabině?
To samé co před zápasem, hrát aktivně a tlačit se do koncovky. Chtěli jsme hrát hlavně po lajnách. Věřili jsme, že z centru nějaký ten gól dáme. Nakonec z toho však byl jen pokutový kop.

Penaltový zákrok byl na vás, i když vypadal velice sporný. Co se stalo?
V souboji o míč jsem se snažil obejít hráče, ten mě podkopl, upadl jsem. Ale co vím, tak rozhodčí nařídil penaltu za ruku. Alespoň jeho signalizace byla taková.

V případě vítězství jste se mohli dostat na první místo prvoligové tabulky. Motivovalo vás to nebo spíš svazovalo?
Rozhodně motivovalo, ale při zápase jsme na to nemysleli. Jako nováček chceme pravidelně sbírat body, abychom nemuseli hrát o záchranu. Za to, že nejsme na prvním místě, si můžeme jen sami.