I. liga dorostu U19:
FC Hradec – Pardubice 2:0 (0:0). Branky: 65. Langr, 75. P. Drozd. Rozhodčí: Pilný. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Hradec: Jehlička – D. Drozd, Zezula, P. Drozd, Kratochvíl – Bönisch (46. Sixta), Týfa (60. Kraják), Hannich – Bláha, Langr (80. Heger), Šnejdr (75. Vágner).

Hosté přijeli na Bavlnu s defenzivní taktikou a touhou odvézt si alespoň bod. V první půli měli „votroci" mírnou převahu. Největší šanci měl v 17. min. Šnejdr, jenž zblízka nastřelil tyč a poté poslal míč vedle pardubické branky. Další nadějné příležitosti měli Bláha s Langrem, ale bez efektu.

Po přestávce se ještě více projevila větší fotbalovost svěřenců trenéra Frimmela a gól doslova visel ve vzduchu. Diváci se ho dočkali v 65. min., kdy po dlouhém výkopu brankáře Jehličky vyhrál Langr souboj s hostujícím obráncem a podél vyběhnuvšího brankáře poslal míč do sítě – 1:0. O deset minut později po rohu Sixty se hlavou prosadil P. Drozd – 2:0.

„Votroci" se díky dvougólovému náskoku uklidnili a až do závěrečného hvizdu měli hru ve své režii. Při troše štěstí navíc mohli své vedení zvýšit. I tak je ale vítězství nad tradičním rivalem cenné.

Milan Frimmel, trenér FC Hradec: „Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, což se také potvrdilo. Sice jsme si v úvodu vypracovali několik slibných příležitostí, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Až ve druhém poločase se naše hra začala lepšit a dvakrát jsme se gólově prosadili. Měli jsme i další šance, tu největší promarnil Kraják. V příštím kole zajíždíme v sobotu do Zlína a rozhodně se nechceme vracet s prázdnou."   Jan Skalička