Převýšov - Táborsko B 3:1

Tomáš Hrabík, trenér Převýšova: „Do utkání jsme vstupovali s tím, že musíme bezpodmínečně získat tři body. Od úvodu jsme byli lepší, jen se nám nedařilo vsítit branku, šance na to byly. Naštěstí jsme těsně před přestávkou dali dva slepené góly, což byl asi klíčový moment zápasu. Ve druhé půli jsme přidali třetí gól a tím definitivně rozhodli."

SK Union 2013 - Čáslav 3:1

Pavel Medynský, trenér Unionu: „Těžké utkání. Soupeř byl posílen pěti zkušenými hráči druholigové Vlašimi, na které dohlížel i kouč Petržela. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a už ve 3. minutě jsme inkasovali. Postupem času jsme hru zlepšili. Výsledkem byla dobře zahraná standardka a gól na 1:1. Jinak byla první půle vyrovnaná. Vstup do druhé části jsme měli lepší, snažili jsme se kombinovat. Soupeř byl houževnatý a důrazný, takže se zápas musel líbit. Naše snažení korunoval výbornou individuální akcí Koštíř, Čáslav se poté vrhla do útoku a my měli několik brejků. Pojistku přidal až v závěru dobře hrající Bastin po další standardce. Hrálo se ve vysokém tempu, kluci makali. Zaslouženě jsme vyhráli."

Štěchovice - Chrudim 0:1

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Se třemi body panuje stoprocentní spokojenost, protože je třeba si přiznat, že naše hra jejich zisku neodpovídala. Po vyrovnané první půli bez šancí nás ve druhé domácí přehrávali a vytvářeli si závary. Tak to ale někdy ve fotbale chodí. Při posledním útoku jsme vstřelili šťastný gól a radujeme se z výhry."