V prvním ročníku kasičku naplnili hráči týmů za vstřelené branky (minimálně 10 Kč za gól), diváci z dobrovolného vstupného a všichni účastníci dobrovolnými příspěvky. Nemocnici tak bylo odevzdáno potřebných 11 500 korun.

Do druhého ročníku přišel OFS Hradec s novinkou a uspořádal malou dražbu sportovních relikvií. Její výtěžek byl přidán do pokladničky, která byla naplňována stejně jako v ročníku prvním. Díky tretře Barbory Špotákové a dresům fotbalistů, hokejistů, ale i basketbalistek se výnos pro nemocnici zvýšil o více než dvojnásobek na 28 157 korun.

Především díky úspěšné dražbě se Výkonný výbor OFS Hradec Králové zaměřil na celoroční přípravu 3. Dne partnerů a mimo standardního programu zajistil neskutečné relikvie pro dražbu. Díky dalšímu olympijskému úspěchu měl spodní dres dvojnásobné olympijské vítězky Báry Špotákové vysokou dražební hodnotu.

Úspěchu též pomohla výluka NHL, čímž se v dražbě mohly objevit dresy Litvínova, Pardubic, Slavie i naší reprezentace s podpisy slavných hokejistů Ručínského, Srdínka, Červenky a dalších jejich spoluhráčů.

Vrcholem pak byly dva kladenské dresy ikony Jaromíra Jágra, jeden „pouze" s jeho podpisem a druhý i s podpisy celého týmu včetně Plekance, Židlického, Kaberleho a dalších.

Pozadu nezůstali ani fotbalisté a slávistický dres s autogramem přímého účastníka turnaje Ivo Ulicha, mladoboleslavský dres podepsaný rodákem a novou posilou Hradce Markem Kuličem, hradecký dres s podpisy celého prvoligového týmu a zejména reprezentační dres Václava Pilaře z utkání na mistrovství Evropy 2012 s Řeckem byly žádaným zbožím.

Není tedy divu, že 3. Den partnerů přinesl neuvěřitelnou cifru 93 670 korun. Tato částka bude v nejbližších dnech předána dětské onkologii hradecké fakultní nemocnice. O předání bude Deník samozřejmě informovat.

Za uspořádání neobvyklého dne s fotbalovými a bowlingovými turnaji partnerů svazu a za dražbu – vše ve prospěch charitativních účelů – obdržel Okresní fotbalový svaz Hradec Králové na 3. Galavečeru KFS Královéhradecka konaného minulý pátek v Hořicích zvláštní cenu KFS.   (vh)