DFC Slavia Hradec - FC Hradec C 3:5 (1:4). DFC Slavia: Mečířová - Hrušková, Kvasničková, Svobodová, Novotná - Vlačihová, K. Nováková, Bartoňová, B. Nováková – Konrádová (30. Kubíčková), Kůželová (37. Formánková).

Mladší žáci FC Hradec C vtrhli do utkání jako uragán, vynutili si roh a hlavičkou otevřeli skóre už v první minutě. V 9. min. se děvčatům podařilo vyrovnat. Radost trvala krátce, „votroci“ opět ze standardky šli do vedení. Následně přišly dvě chyby středu obrany DFC a zdálo se být rozhodnuto. Ve druhé půli se karta otočila, žákyně využívaly své fyzické převahy a zatlačily soupeře. Nejprve Hrušková krásným gólem z dálky dostala Slavii do hry, a když dorazila opět Hrušková trestný kop Bartoňové, začala bitva o titul vrcholit. Závěr byl hektický, v největším náporu přišlo vyloučení Svobodové a hosté rozhodli z pokutového kopu.

Jiří Hruška, trenér DFC Slavia Hradec: „Viděli jsme vrchol sezony a rozdílné poločasy. Ztrátu z první půle jsme už nedohnali, přesto nezbývá než před děvčaty smeknout, že to po prvním poločase nezabalila. Škoda, že jsme nehráli kompletní. Nezbývá než soupeři pogratulovat.“