ČESKÁ LIGA DOROSTU

Starší:

FC Hradec – Blšany 3:0 (2:0). Branky: Voltr 2, Šimon.
FC Hradec Králové :
Kocík - Vaněk, Ramba, Kloua, Havelka - Jurík (46. Langr), Novotný (61. Chromek), Lacina, Šimon (68. Bárta) - Korba (73. Kuťák), Voltr.
Vlastimil Frýdek, trenér B st. dorostu FC Hradec Králové: „Velmi důležité utkání, kdy jsme hostili celek ze dna tabulky, jsme výsledkově zvládli. Naše hra byla velmi často neurovnaná a kazili jsme velmi mnoho přihrávek. Jsem rád, že jsme udrželi čisté konto a dokázali se prosadit střelecky na začátku utkání po pěkných kombinačních akcích.“
 
 

Mladší:

FC Hradec Králové – Blšany 3:0 (0:0). Branky: Krolop, Trnka, Kopáč.
FC Hradec Králové: Koubek - Pacák, Šubrt, Zelený, Pirkl - Krolop, Kopáč, Klapkovský (41. Hruška), David (69. Szanislo) - Doležal (80. Nágl), Tichý (56. Trnka).
Jaroslav Kratochvíl a Aleš Šubrt, trenéři FC Hradec Králové: „Soupeř k nám přijel s defenzivní sestavou a bránil v jedenácti lidech, což mu vycházelo celý první poločas. Po přestávce jsme začali hrát po křídlech a to přineslo ovoce. Naši hráči trpělivou kombinační hrou svého soupeře přehráli a po zásluze zvítězili. Chválíme hráče za předvedený výkon.“
 
 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

 

Starší:

SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 3:0 (2:0). FC Hradec Králové: Zima – Hegr, Křižovič, Furda, Vejchoda – Bodlák, Hloušek, Ptáček, Novotný (56. Baťka) – Vilímek (45. Petráček), Špaček.
Luboš Prokopec, trenér A st. žáků FC Hradec Králové: „Ve vyrovaném prvním poločase si obě družstva vypracovala dvě šance, které soupeř na rozdíl od nás proměnil. Ve druhém poločase jsme hru více otevřeli a snažili se hrát ofenzivně na tři útočníky ale Slavia nás potrestala ke konci zápasu třetí brankou. Nesehráli jsme špatné utkání ale soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě.“
 

 

Mladší:

SK Slavia Praha FC Hradec Králové 6:0 (4:0). FC Hradec Králové: Žaloudek – Sikora (20. Mládek ) – Kadavý, P. Drozd (45. Vobejda) – T. Ježek, P. Duben (31. Kosař) – Šnejdr, Sixta (50. D.Drozd), Soumar, Klouček - Kotek (31. Kraják)
Pavel Matějka a Stanislav Janata, trenéři FC Hradec Králové: „Ve zkratce bych to nazval srážkou s realitou. Setkali jsme se se špičkou mládežnické kopané v Česku. První mužstvo v soutěži, které nás viditelně přehrálo a svojí kvalitou nás donutilo k chybám. Slavie, kde je mužstvo poskládáno už dnes z několika národností, má svoji fotbalovou úrověň. Pro další fotbalový růst jsou taková utkání vítanou příležitostí pro konfrontaci, a to jak pro trenéry, tak pro hráče a v neposlední řadě i pro rodiče. Z našeho pohledu zdárně sekundoval borcům ze Slavie David Sixta. Dobrými momenty se prezentoval Martin Kosař a Martin Kadavý.