FC Plzeň – DFC INFOTECH Slavia Hradec 2:1 (2:1)

Branka: Bartoňová. DFC INFOTECH: Marková – Šubrtová (20.Vaňková), Kvasničková, Mikolášková – Vlačihová (40. Racková), Hrušková, Němcová, Křikavová (40. Zrůstová) – Bašková, Bartoňová, Legerská.


Slávistky se ujaly v desáté minutě vedení po samostatné akci Bartoňové. V této době měly hráčky Slavie více ze hry a několik slibných akcí nedotáhly do konce. Domácí hráčky zvýšily obrátky až ke konci prvního poločasu, ale na dobře chytající Markovou nemohly najít recept. Teprve v 35. minutě z pokutového kopu za ruku domácích vyrovnaly. V zápětí se po trestném kopu dostaly hráčky Plzně do vedení. Ve druhém poločase se snažily hráčky vyrovanat, ale všechny jejich akce končili u výborně chytající brankářky domácích.


Jiří Hruška, trenér DFC INFOTECH:
„U nás je situace taková, že juniorky hrají za áčko a starší žákyně za juniorky.V sestavě jich bylo šest, přesto jsme inkasovali pouze ze standardek a sahali po remíze. Na to, že jsme byli v průměru o 2,5 roku mladší, tak jsem s výkonem spokojen. Náš výkon byl určtě příslibem do dalších bojů. “