Deset týmů se rozdělilo do dvou skupin a první čtyři postoupily do čtvrtfinále. Skupinu A tvořily mančafty Chocně, Hradišťka, Mladé Boleslavi, Chotěvic a Slavia Hradec Králové A. Ve druhé skupině se představily domácí fotbalistky, Malá Skála, Čivice, Mnichovo Hradiště a Slavia Hradec Králové B.

Vyřazeny vítězem


Domácímu týmu vyšel skvěle vstup do turnaje, když po kvalitním výkonu porazil hradeckou Slavii B dvoubrankovým rozdílem. Bohužel to byla první, ale zároveň i poslední výhra domácích hráček. Výkony špatné nebyly, v zápase s Čivicemi dokonce otočily stav z 0:3 na 4:3, ale vteřinu před koncem soupeřky vyrovnaly.


Smolné prohry v dalších dvou zápasech poslaly Dvoračky na čtvrté místo ve skupině. Naštěstí i to znamenalo postup. Ve čtvrtfinále je však čekal suverénní vítěz skupiny A – Slavia Hradec. Z áčka naopak nepostoupily Chotěvice, druhý okresní zástupce v turnaji. Ve druhé skupině byla první Malá Skála a na opačném konci tabulky zůstalo Mnichovo Hradiště.


Z čtvrtfinálových bojů vyšly vítězně týmy Malé Skály, Chocně, Hradišťka a Slavie Hradec A. Domácí sice držely krok s hradeckými hráčkami, ale penalta a inkasovaná branka v závěru utkání znamenaly pozdější boj o 7. místo s Mladou Boleslaví, který nakonec prohrály těsně 0:1. Semifinálové bitvy se vydařily Hradišťku a Slavii Hradec.

O stupně vítězů


V utkání o třetí místo svedly až do posledních chvil vyrovnaný boj fotbalistky Malé Skály a Chocně, která zvítězila těsně 2:1. Ve finále prokázaly formu mladé hráčky Slavie a po výhře 2:0 nad Hradišťkem mohly začít slavit.