Na druhou stranu je potěšitelné, že i přes těsnou porážku podali „votroci" zlepšený výkon a při troše štěstí si mohli odvézt bod.

I. liga U19: Olomouc – FC Hradec 2:1 (1:1). Branky: 1. vlastní, 68. Bzirský – 8. Breda. Hradec: Ordelt – D. Drozd, Vyšehrad (75. P. Drozd), Václavek, Šnejdr – Zdržálek (61. Zbudil), Šejvl, Breda (89. Korčák) – Kraják (68. Dočekal), Vágner, Zorvan.

Úvod byl pro „votroky" šokující, neboť v 1. min. po centru zprava si dali vlastní gól. Naštěstí přišla odpověď. V 8. min. vybojoval Zdržálek ve středu hřiště míč, posunul jej na Zorvana, který přesnou přihrávkou našel na hranici velkého vápna Bredu a ten parádní střelou srovnal. Poté se hra vyrovnala, hrálo se mezi šestnáctkami. Další šance přišla až ve 36. min., kdy hlavička Bzirského skončila těsně vedle. O dvě minuty později na druhé straně Kraják přihrál Bredovi, který v dobré pozici minul domácí svatyni.

Po přestávce Sigma zvýšila obrátky. Nejprve Danis pálil těsně vedle, ale v 61. min. se již prosadil Bzirský, který střelou z hranice šestnáctky nedal Ordeltovi šanci – 2:1. Hradec vsadil vše na jednu kartu ve snaze vyrovnat. V 73. min. byl ve stoprocentní šanci Vágner, ale jeho střelu zneškodnil brankář Neuer. O sedm minut později po centru Šnejdra napálil Zbudil míč do boční sítě. Závěr si Hanáci pohlídali, ale určitě nepočítali s tím, že se budou strachovat do poslední minuty.

Milan Frimmel, trenér FC Hradec: „Utkání pro nás nezačalo dobře, když jsme si v 1. minutě dali vlastní gól. Jsem rád, že se kluci nepoložili a o chvíli později bylo vyrovnáno. Do konce poločasu se hrálo mezi šestnáctkami, obě mužstva si přesto v dalším průběhu vypracovala šance na druhý gól. Nakonec se z těsné výhry radovali Hanáci. My jsme si vypracovali několik brejkových situací. Šance Vágnera a střela Zbudila po vyrovnání volaly. Olomouc má ale kvalitní tým a bude se pohybovat v horních patrech. I proto mrzí, že se nám nepodařilo získat bod. Věřím, že ve středu, kdy od 13 hodin hostíme Ostravu, přerušíme sérii porážek a budeme naplno bodovat."