DOSPĚLÍ

OKRESNÍ PŘEBOR– 6. kolo 8. a 9. 9. v 17 hodin

A1A0601 Myštěves - Nepolisy (Růža, Vondráček, Koza) SO A1A0602 SmiřiceA - ProbluzA (Sobotka, KFS, KFS) SO

A1A0603 VelichovkyA - Chlumec B (OFS Rychnov) NE

A1A0604 Starý Bydžov - Kunčice B (Stránský, Dostál, Ryšavý) SO A1A0605 TřebešA - Třebechovice (Křinka, Sobotka, Růža) NE

A1A0606 StěžeryA - KobyliceA (OFS Rychnov) SO

A1A0607 Slavia Hradec – Červeněves (Kincl, KFS, KFS) SO III.TŘÍDA– 6. kolo 8. a 9. 9. v 17 hodin

A2A0601 Prasek - Předměřice B (Blažek, Křinka) SO A2A0602 Lhota p.L. B - Dolany (Částka, Pavel) NE

A2A0603 Dobřenice - Kosičky B (Tlustý R., Vízek) NE

A2A0604 Sendražice - Malš.LhotaA (Hruška, dodat.) SO

A2A0605 Skřivany - Libřice (Vízek, Konhefr) SO

A2A0606 Černilov B - Kobylice B (Kolman, Štancl) NE

A2A0607 LovčiceA - Nové Město (Doubrava, dodat.) SO

IV.TŘÍDA A– 6. kolo 8. a 9. 9. v 17 hodin

A3A0601 Neděliště - Vysoká (Riesner) SO

A3A0602 Smiřice B - Jeníkovice (Špráchal) NE

A3A0603 Rasošky - Třebeš B (Krejska) SO

A3A0604 Jaroměř B - Malš.Lhota B (Jirka) SO

A3A0605 Hořiněves - Nový Hradec B (Bečvář) SO

A3A0606 Cerekvice - Velichovky B (Čiháček) SO

A3A0607 Lok.Hradec B - Dohalice B (Koza) NE

IV.TŘÍDA B– 6. kolo 8. a 9. 9. v 17 hodin

A3B0601 Kratonohy B - Lovčice B (Ryšavý, Dostál) NE

A3B0602 Boharyně - Ohnišťany (Kukla) SO

A3B0603 Nový Bydžov C – Lužec hř.Chud.(Markvart) SO

A3B0604 Roudnice B - Libčany B (Jirka) NE

A3B0605 Převýšov B - Hlušice B (Vondráček) 13.30 NE

A3B0606 Stěžery B - Syrovátka (Markvart) NE

A3B0607 Probluz B - Urbanice (Andrejsek) 10.15 NE

DOROST

OKRESNÍ PŘEBOR– 6. kolo 8. a 9. 9.

C1A0601 Kratonohy - Ohnišťany (Dostál) 14.30 NE

C1A0602 Dohalice - Malšovice (Riesner) 14 SO

C1A0603 Rasošky - Chlumec (Krejska) 14 SO

C1A0604 Lhota p. L. – Probluz (Falátek) 14.30 SO

C1A0605 Kosičky - Malšova Lhota (Čiháček) 13.30 NE

C1A0606 Skřivany - Hlušice (Stránský) 10 NE

C1A0607 Cerekvice - Kobylice (Čiháček) 14.30 SO

C1A0608 Vysoká - Červeněves (Jirka) 14 NE

STARŠÍ ŽÁCI

OKRESNÍ PŘEBOR– 1. kolo 5. 9.

VOLNO – Skřivany, Černilov

E1A0103 Probluz - Rasošky (Špráchal) 17 ST

E1A0104 Dohalice - Kunčice (Miškář) 17.30 ST

E1A0105 Kobylice - Lovčice (Vondráček) 17.30 ST

E1A0106 Slavia HK B - Stěžery (Pail) 17 ST

E1A0107 Malšova Lhota – Lužec (Markvart) 16.30 ST

OKRESNÍ PŘEBOR– 6. kolo 8. a 9. 9.

VOLNO – Malšova Lhota, Lovčice

E1A0602 Kunčice - Stěžery hř. Boharyně (Kukla) 14.45 SO

E1A0603 Rasošky - Lužec (Kincl) 11.30 SO

E1A0605 Skřivany - Slavia HK B (Konhefr) 15 SO

E1A0606 Černilov - Kobylice (Štancl) 15 NE

E1A0607 Probluz - Dohalice (Andrejsek) 15 NE

OKRESNÍ SOUTĚŽ – 1. kolo 5. 9.

VOLNO – Velichovky, Ohnišťany, Nový Hradec

E2A0101 Převýšov - Myštěves (Konhefr) 2. 9. 10.30

E2A0102 Cerekvice - Libčany (Andrejsek) 17.30 ST

E2A0104 Nové Město - Lhota p. L. (Kukla) 17.30 ST

OKRESNÍ SOUTĚŽ – 6. kolo 8. a 9. 9.

VOLNO – Libčany, Cerekvice, Nové Město

E2A0602 Lhota p. L. – Ohnišťany (Pavel) 15 NE

E2A0603 Velichovky - Nový Hradec (Krejska) 15 NE

E2A1401 Myštěves - Převýšov (Koza) 15 SO

MLADŠÍ ŽÁCI

OKRESNÍ PŘEBOR– 2. kolo 4. 9.

VOLNO – Nový Hradec

F1A0202 Stěžery - RMSK Cidlina C (Bačo) 17 ÚT

F1A0203 Olympia HK C - Kunčice (Falátek) 15.30 ÚT

F1A0204 FC Hradec C - FC Slavia HK B hř.Háječek (Pail) 17 ÚT

F1A0205 Třebeš B - DFC HK žákyně (Jirka) 16.30 ÚT

F1A0206 Kosičky - Červeněves (Kubišta) 17 ÚT

F1A0207 Jaroměř B - Probluz (Markvart) 17 ÚT

F1A0208 Skřivany - Černilov (Kukla) 17 ÚT

MLADŠÍ ŽÁCI

OKRESNÍ PŘEBOR 6. kolo 8. a 9. 9.

VOLNO – Olympia Hradec C F1A0602 FC Hradec C - Stěžery hř. Háječek (Vach) 14.30 NE

F1A0603 Třebeš B - Nový Hradec (Bačo, Řehounek) 14 NE

F1A0604 Kosičky - RMSK Cidlina C (Tlustý M.) 1 0 NE

F1A0605 Jaroměř B - Kunčice (Bečvář) 10.30 NE

F1A0606 Skřivany - Slavia HK B (Vízek) 13.15 SO

F1A0607 Černilov - DFC HK žákyně (Kolman) 13.15 NE

F1A0608 Probluz - Červeněves (Andrejsek) 13 NE

DELEGACE OFS RYCHNOV N. K.

A2A0606 Křivice – Roveň (Částka, Štancl, Pavel) 8. 9. 17

A1A0601 Albrechtice - Borohrádek (Riesner, Doubrava, Novák) 9. 9. 17

Pohár ČMFS 1. kolo

čtvrtek 6. 9. v 17 hodin 1. Dohalice B - Probluz A (M. Hušek) ČT 17, 2. Lužec - Starý Bydžov (Dostál) ČT 17, 3. Malš. Lhota – Stěžery A (Markvart) 5.9. 18, 4. Probluz B - Kobylice (Jirka) ČT 17, 5. Stěžery B - Třebeš (Šmolka) ČT 18, 6. Vysoká n.L. - Třebechovice (Částka) ČT 17, 7. Chlumec B – volno, 8. Smiřice - volno