U obce Prosetín na Chrudimsku havaroval s vozem renault šestnáctiletý mladík. Náraz do stromu automobil zcela zdemoloval. Nezletilý řidič utrpěl při havárii těžká zranění, do nemocnice jej transportoval vrtulník.

Zdroj: Karel Dvořák

Ve středu se na silnici u Roudnice na Hradecku střetl nákladní vůz s osobním autem. V troskách zničeného vozu vyhasl život 83letého muže. Jeho manželka utrpěla vážná zranění, v kritickém stavu byla dopravena do nemocnice.

Ve středu se na silnici u Roudnice na Hradecku střetl nákladní vůz s osobním autem. V troskách zničeného vozu vyhasl život 83letého muže. Jeho manželka utrpěla vážná zranění, v kritickém stavu byla dopravena do nemocnice.

Zdroj: Jan Dušek

Dne 18. června 2008 v 01.53 hodin narazil osobní vůz u Vysoké u Holic do stromu. Ve Fordu Fiesta byly dvě dospělé osoby a dvě děti. Nejprve byla vyproštěna 14letá dívka, poté 4letý chlapec, spolujezdkyně a nakonec řidič. Auto muselo být zcela rozstříháno.

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Soudní zákaz řízení? K smíchu! Mladík, kterému před časem soud zakázal řídit motorová vozidla, jel příliš rychle. Nedaleko Vísky u Jevíčka na Svitavsku dostal smyk a narazil do golfu, který řídila 38letá žena. Na místě zůstaly tři zraněné osoby.

Zdroj: Policie ČR Svitavy

V pondělí 16. června zřejmě nedodržel 23letý řidič vozidla Škoda Fabia bezpečnou vzdálenost za nákladním vozidlem Iveco s návěsem. Škoda byla vyčíslena na 40 tisíc korun.

Zdroj: Policie ČR Jičín

Honička policejních vozů s modrým formanem, který kličkoval v protisměru a odrážel zábrany na rekonstruované silnici, skončila havárií v Přepychách. Zřejmě podnapilý řidič zde naboural jedno z policejních aut, ve kterém se zranili dva policisté.

Zdroj: Michal Fanta

Na nechráněném železničním přejezdu u obce Ohnišťany na Hradecku došlo v pondělí k železniční nehodě. 31letá řidička vozidla Škoda Felicia zastavila tak nešťastně, že přední částí zasahovala do kolejiště. Žena utrpěla lehké zranění.

Zdroj: HZS Nový Bydžov

Radní Pardubického kraje Josef Janeček havaroval nedaleko Litomyšle. „Vyhýbal jsem se chodcům. Bohužel pro mě dost nešťastně právě ve chvíli, kdy v protisměru jelo jiné vozidlo. Abych zabránil čelnímu střetu, raději jsem vyjel mimo silnici," uvedl.

Zdroj: PČR Svitavy

Ve čtvrtek 19. června ve 22.30 hodin došlo mezi obcemi Hrochův Týnec a Kočí na Chrudimsku k nehodě vozidla Škoda 120. Řidič při vyprošťování hasiče slovně napadal a požadoval, aby mu neničili vozidlo. Utrpěl lehké zraně, v krvi měl 3,21 promile alkoholu.

Zdroj: Karel Dvořák

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Soutěž Srdcem spolu ocení tým s nejlepšími fanoušky
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: McDonald's Cup