Letos se Východočeská hasičská liga stala fenoménem, který zasáhl stovky, možná tisíce lidí.

Deník je jejím tradičním mediálním partnerem a představuje další firmy, jednotlivce či občanská sdružení, kteří se rozhodli hasiče podpořit. Patří k nim i Ondřej Veselý, jednatel firmy ALTER s.r.o.

Jak dlouho vaše společnost existuje a čím se zabývá?
Společnost ALTER s.r.o. jsme založili koncem roku 1992 jako velkoobchodní společnost se specializací na úklidové a čisticí prostředky. V současné době zaměstnáváme 30 zaměstnanců.
K úklidové drogerii postupně přibyl prodej kartáčnického zboží, obalových materiálů, hygienického zboží, plastového nádobí a úklidové techniky. Zajišťujeme i prodej speciálních čisticích přípravků a dezinfekcí.
Od roku 2006 jsme začali realizovat vlastní výrobní program s řadou čisticích produktů a tekutých mýdel.

Co považujete za svůj největší podnikatelský úspěch?
Za největší podnikatelské úspěchy považuji rozběh výroby, růst společnosti v silném konkurenčním prostředí. Daří se nám navyšovat obrat i v období krize.

Jaké máte plány a cíle v rozvoji firmy?
V závěru roku plánujeme rozšířit výrobní program o nové produkty pro profesionální použití v oblasti úklidu.

Kde vás zákazníci naleznou?
Po dlouholetém působení v objektu bývalé Tesly v centru Hradce Králové jsme se přestěhovali do větších prostor v někdejším distribučním skladu TESCO ve Vavákově ulici čp. 963. Zde na zákazníky čeká mnohem pohodlnější odbavení s využitím nákladových ramp a zároveň zlepšení přístupu pro velké nákladní automobily s dostatečným manipulačním prostorem. A samozřejmě nás naleznete na www.alter-hk.cz.

Profil osobnosti

Ondřej Veselý, jednatel ALTER s.r.o.

Věk:
32 let
Vzdělání: VOŠ podnikatelská
Stav: ženatý
Zájmy: folklor, cykloturistika.

Jak nejraději odpočíváte?
Nejradši odpočívám s rodinou - mám tříměsíční dceru, dále pak rád hraji na hudební nástroje a cestuji po České republice na kole.