Krajská liga

Třebechovice – Jičín 2:6 (0:3, 1:0, 1:3). Branky a nahrávky Třebechovic: 35. Kudr (Kosina), 60. Bohdanecký (Stříteský). Střely na branku: 33:33. Třebechovice: T. Petrů (21. P. Lochman) – J. Lochman, Kostka, Sedláček, Podzimek, Libřický – Stříteský, Dostál, Rejzek – Kosina, Tuček, Kudr – Bohdanecký, Drašnar, Drašnar.

František Tomášek, trenér Třebechovic: „V úvodní třetině nás hosté přehrávali a zaslouženě vedli, když proměnili šance po našich hrubých chybách. Střídáním brankářů jsme chtěli dát mužstvu impuls, což se povedlo a ve druhé části jsme byli Jičínu vyrovnaným soupeřem. Ve třetím dějství jsme neproměnili řadu tutovek a soupeř následně v přesilovkách definitivně rozhodl."

Krajská soutěž

Opočno – Nový Bydžov 1:3 (0:0, 0:0, 1:3). Branky a nahrávky NB: 45. Kubišta (Nedbal), 56. Pomichálek (Kubišta, Nedbal), 60. Pomichálek (Kubišta). Střely na branku: 18:46. N. Bydžov: Krištof – Janata, Nedbal, Malina, Šlejtr, Pilc, Novák – Pomichálek, Kubišta, Muras – Udržal, Menyhárt, Matouš – Louženský, Kloz, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání. Soupeř potřeboval body pro případnou účast v baráži. Tomu podřídil taktiku a od úvodu naznačil, o co půjde. Obrana poloviny kluziště a tvrdá hra domácím vycházela dvě třetiny. První branka padla z hole Kubišty po krásné Nedbalově přihrávce ve 45. minutě. Uklidnění přinesl druhý gól Pomichálka v přesilovce. V dramatickém závěru jsme domácím darovali dvojnásobnou přesilovku, z níž snížili. Po dvaceti vteřinách ještě v oslabení však pojistil naše vítězství do prázdné branky Pomichálek. Soupeře jsme jasně přestříleli, proti dalším gólům byl výborný domácí brankář. Ve středu přivítáme Dvůr."

Dvůr Králové – Třebechovice B 10:1 (1:0, 3:0, 6:1). Branka a nahrávka Třebechovic B: 44. Erban (Špička). Střely na branku: 54:19. Třebechovice B: Novotný – Špička, Hruška, Šoula, Denemarek – Anděl, Kupka, Vlachynský – Řičař, Erban, Pátek.

Jiří Tuček, asistent trenéra Třebechovice B: „Na ledě druhého týmu tabulky, který míří do baráže o krajskou ligu, jsme do poloviny zápasu statečně odolávali převaze domácích. Poté se naplno projevila herní i početní převaha favorita a odnesli jsme si desetibrankový debakl. Od větší potupy nás uchránil svými zákroky brankář Novotný, ale na vše sám stačit nemohl."