Krajská hokejová liga

SK Třebechovice pod Orebem – TJ Sokol Semechnice 11:4 (4:0, 2:3, 5:1). Branky a nahrávky domácích: 4. Hloušek (Kudr, Branda), 6. Dostálek (Polák, Špička), 16. Polák (Rejzek, Suchý), 17. Mareček (Branda), 26. Branda (Kudr, Mareček), 35. Smutný (Pišta, J. Lochman), 46. Pišta (Stříteský), 47. Polák (Hloušek, Dostálek), 48. Kudr (Dostálek), 50. Špička (Hruška, Kostka), 54. Smutný (Branda, Mareček). Zásahy brankářů: 32:26.

Třebechovice p. O.: Petrů – Suchý, Špička, Kostka, Mareček, J. Lochman, Stříteský, Řezníček – Polák, Rejzek, Dostálek – Kudr, Branda, Hloušek – Pišta, Smutný, Kosina – Hruška ml.

Jiří Hruška, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Poslední utkání základní části, v němž už o nic nešlo, jsme si chtěli užít. V první části utkání jsme hráli zodpovědně a úspěch se dostavil. Třetinu jsme vyhráli 4:0. Druhá třetina byla z naší strany přesným opakem. Naše hra byla rozháraná, přihrávky nepřesné a střelba žalostná. Soupeř nás v této třetině přestřílel v poměru 16:6. Za naši pasivitu jsme byli potrestáni třemi brankami v naší síti. Do závěrečného dějství jsme provedli změny v sestavě, některé hráče jsme nechali odpočívat a vrátili se k naší hře. Soupeři jsme vstřelili pět branek a celé utkání tak vysoko vyhráli. Ve druhé části krajské ligy skupiny A nás nejprve čeká Jaroměř. Utkání se bude hrát ve středu od 18 hodin na ledě soupeře.“

Stadion Nový Bydžov – HC Stadion Vrchlabí 4:6 (2:1, 2:3, 0:2). Branky a nahrávky domácích: 6. Komárek (Menyhárt), 11. Semanco (Věchet, Vaníček), 26. Louženský (Reček, Menyhárt), 33. Věchet (Malina). Zásahy brankářů: 27:27.

Nový Bydžov: Balažík – Komárek, Novák, Malina, Břetenář, Reček – Vaníček, Věchet, Semanco – Louženský, Menyhárt, Špaček – Ouzský, Červený, M. Čížek – Majer.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadion Nový Bydžov: „Lze jednoznačně konstatovat, že to z naší strany bylo jedno z nejlépe odehraných utkání v této sezoně. Diváci viděli ve všech směrech vyrovnaný a hlavně bojovný duel. O konečném výsledku rozhodla větší produktivita ve využívání přesilovek. Příjemně překvapila naše juniorská útočná řada Louženský, Menyhárt, Špaček a novic v týmu Ouzský. Ti všichni svojí herní aktivitou a důrazem eliminovali zkušenost hostí. Dobrý výkon celého mužstva byl samozřejmě podpořen brankářem Balažíkem. Tímto duelem se uzavřela základní část soutěže a podle rozlosování přivítáme v dalším kole ve středu od 18 hodin Opočno.“