KHL Hradecka

Jičín – Třebechovice 6:3 (1:2, 3:1, 2:0). Branky: Kysela 2, Lobo, Hladík, Haken, Klaban – Kostka, Hubáček, Stříteský. Rozhodčí: Pahulák – Karlík, Kubišta. Vyloučení: 9:8, navíc Stříteský (Třebechovice) 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 127.

Nový Bydžov – Jaroměř 3:2 v prodl. (0:0, 1:0, 1:2 – 1:0). Branky: Hlavatý, Čtvrtečka, Pomichálek – Petr, Hrabica. Rozhodčí: Svoboda – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 228.

8.    Dvůr Králové.    15    3    1    2    9     38:78    13

Příští program - 16. kolo, neděle 14. prosince, 17.00: Třebechovice – Nový Bydžov, Nové Město nad Metují – Náchod, Nová Paka – Jičín, Dvůr Králové –  Jaroměř.

Šlágr: Bydžovští získali dva body

Hradecko - Krajská hokejová liga měla ve středu na programu dvě dohrávky. V krajské soutěži se naopak hrála předehrávka.

Krajská liga

Nový Bydžov – Jaroměř 3:2 v prodl. (0:0, 1:0, 1:2 – 1:0). Branky a nahrávky N. Bydžova: 22. Hlavatý (Menyhárt), 48. Čtvrtečka (Pýcha), 63. Pomichálek (Kubišta, Pýcha). Střely na branku: 24:27. N. Bydžov: Moravec – Pýcha, Janata, Čtvrtečka, Mádle, Kropáč, Šlejtr – Pomichálek, Kubišta, Muras – Udržal, Menyhárt, Hlavatý – Wolf, Jebavý, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Obě mužstva nastoupila s vědomím důležitosti bodů do tabulky, což se samozřejmě promítlo. Hrál se opět rychlý, bojovný a tvrdý duel, který stejně jako v předešlém vzájemném střetnutí dospěl do dramatického prodloužení. Tentokrát to bylo o souboji dvou výborných gólmanů. Hostující tým byl o poznání střelecky aktivnější, ale právě výkon Moravce rozhodl o bonusovém bodu pro nás. Dopustili jsme se řady chyb v rozehrávce ve vlastní třetině, které nakonec pomohly aktivnímu soupeři v 58. minutě srovnat stav a vynutit si prodloužení. V 63. minutě Milan Pomichálek zakončil dobře sehranou přesilovku dělovkou pod víko Navrátilovy branky a zajistil tak druhý bod pro náš celek. V neděli nás čeká cesta k okresnímu derby do Třebechovic."

Jičín – Třebechovice 6:3 (1:2, 3:1, 2:0). Branky a nahrávky Třebechovic: 6. Kostka (Dostál), 7. Hubáček (Stříteský, Dostál), 25. Stříteský. Střely na branku: 34:41. Třebechovice: T. Petrů – Dittrich, Kostka, Seidl, Marša, Souček – Hubáček, Stříteský, Dostál – J. Drašnar, T. Drašnar, Bohdanecký – Kosina, Šafář, Lukášek.

Josef Lochman, trenér Třebechovic: „Na úvodní branku Jičína z první minuty jsme dokázali poměrně rychle odpovědět a otočit stav ve svůj prospěch. Po přesilovkové brance na 1:3 jsme si mysleli, že máme utkání již pod kontrolou. Bohužel následné události v této třetině ovlivnily zbytek zápasu. Nejdříve jsme po vymyšleném vyloučení inkasovali na 2:3 a poté byl s podezřením na otřes mozku odvezen do nemocnice Lukášek. Že hráči měli v hlavě něco jiného než hokej, to je asi pochopitelné. Nepochopitelné je chování části domácích fanoušků, ke kterému nenacházím slušný výraz. V sestavě jsme poté museli improvizovat a naše hra tím upadla. Vyrovnávací brance na 3:3 předcházel přehlédnutý faul Jičínských a poté nešťastná srážka bránících hráčů. Do vedení jsme domácí dostali sami po vlastní brance. V závěrečné třetině byla hra rozkouskována častými vyloučeními na obou stranách. Nepovedenou druhou půlku utkání podtrhl inkasovaný gól ve vlastní přesilovce, který rozhodčí uznal na základě domněnky. Neproměnění několika přesilovek a šancí spolu s nedisciplinovaností nás stály potřebné body do tabulky."

Krajská soutěž

Jaroměř B – Třebechovice B 1:3 (1:1, 0:1, 0:1). Branky a nahrávky Třebechovic B: 19. Kupka (Vik), 39. A. Lochman (Kouba, Pátek), 51. Podzimek (Tomášek, Erban). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 30:26. Třebechovice B: Novotný – Černý, Tomášek, Špička, Janský – Knížek, Podzimek, Kupka – Vik, Vaniš, Erban – A. Lochman, Kouba, Pátek.