Bydžov vedl 3:0, ale nakonec padl

Hradecko - Jeden o gól prohrál, druhý o gól vyhrál. To je bilance okresních zástupců v 15. kole krajské hokejové ligy.

5.12.2017

Ilustrační fotografie.Foto: Martin Tobiška

Nový Bydžov – Hronov 5:6 (3:2, 1:3, 1:1). Branky a nahrávky NB: 4. D. Jebavý (Kozák), 5. Postolka (Fiala), 8. Jiránek (Postolka), 22. Kozák (Mádle), 60. Kozák. Střely na branku: 44:48. N. Bydžov: Veselý – Nedbal, Malý, Mádle, Novák, Doskočil – Chára, Kubišta, Hlaváček – Udržal, D. Jebavý, Kozák – Fiala, Postolka, Jiránek.

Petr Lechmann, vedoucí týmu Bydžova: „Přímý souboj o 4. místo se nám podařilo dobře rozehrát. Vedení 3:0 v 8. minutě napovídalo o jasné záležitosti. Hosté však ukázali, že obrat v předchozím vzájemném duelu nebyl náhodný. Vlastním přičiněním a chybami jsme dostali Ochotníky zpět do hry. V některých momentech jsme byli komparsisty. Neomlouvá ani fakt, že se teď potýkáme s velkou marodkou a zraněními hlavně obránců. Ve hře dozadu chybujeme a zkušenost hronovských hráčů zvučných jmen toho využila. Ani dramatický závěr a naše snaha v poslední minutě při hře bez brankáře vyrovnání nepřinesly. Bojovné a pro diváka atraktivní utkání nakonec přineslo oprávněně bodový zisk hostům. Nám přibyla další dvě jména na marodku, takže nás čeká nelehká situace pro další střetnutí.“

Opočno – Třebechovice 3:4 (2:1, 0:2, 1:1). Branky a nahrávky Třebechovic: 5. Šeda (T. Drašnar), 27. Wolf (D. Klemenc), 37. Beránek (Kostka), 50. Wolf. Střely na branku: 25:35. Třebechovice: P. Lochman – Hornyš, Kostka, Souček, Bezděk, J. Lochman, Šverák – T. Drašnar, Dittrich, Šeda – Wolf, Matouš, D. Klemenc – Beránek, J. Drašnar, Vik.

Martin Klemenc, trenér Třebechovic: „Děkuji hráčům za druhou a třetí třetinu, kdy jsme bojovali a otočili výsledek po nedobrém výkonu v první části. I když jsme předpokládali, že se soupeř bude snažit začít aktivně, byly to naše chyby, kvůli nimž jsme v úvodu dvakrát dovolili jít domácím do vedení. To nás poznamenalo na zbytek třetiny. Do druhé části jsme nastoupili s větším nasazením, zodpovědností a odhodláním duel otočit. Lépe jsme plnili obranné úkoly, měli jsme častěji kotouč, byli lepší a postupně jsme si vytvářeli více šancí. V poslední části se obraz hry nezměnil, dále jsme soupeře přehrávali a navýšili vedení o dva góly. Hru jsme kontrolovali, ale v závěru nás jedna nepozornost stála snížení na rozdíl jedné trefy. Naštěstí už soupeři zbylo málo času. Poděkování patří i fandům, kteří nás hlasitě povzbuzovali."

Autor: Petr Tomeš

5.12.2017 VSTUP DO DISKUSE

Před šesti lety zemřel na Hrádečku Václav Havel
19

TOBIÁŠ SEIDL přišel na svět 11. prosince ve 21.16 hodin. Měřil 51 cm a vážil 3200 g. Velice potěšil rodiče Michaelu a Jakuba Seidlovy z Hradce Králové. Doma se také těší sestřička Vanesa.
8

OBRAZEM: Vítáme v uplynulých dnech narozená miminka

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Smiřičtí byli po deseti zápasech bez bodu

Královéhradecko - Krajská fotbalová I. B třída: „To tu nepamatuje nikdo,“ říká vedoucí týmu Tarantík.

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Ve vídeňské katedrále svatého Štěpána, jejíž kořeny sahají až do 12. století, je umístěna dřevěná schránka, do níž příchozí mohou vhodit své napsané přání či prosbu, a to v jakémkoliv světovém jazyce.

Nominujete. Kraj hledá mistry tradiční rukodělné výroby

Královéhradecko - Do konce ledna příštího roku přijímá Královéhradecký kraj nominace na titul Mistr tradiční rukodělné výroby Královéhradeckého kraje.