Krajská liga

N. Bydžov – Třebechovice 6:4 (0:2, 2:1, 4:1). Branky a nahrávky: 25. Vosyka (Špaček, Postolka), 31. Menyhárt (Chára, Nedbal), 43. Menyhárt (Matouš, Šimůnek), 49. Kubišta (Chára), 52. Kubišta (M. Kozák), 56. M. Kozák (Kubišta) – 5. Bartoň (Hubáček, Kostka), 19. Erban (Hendrich), 26. Hubáček (Dostál, Bartoň), 57. Kostka (Hornyš, Dostál). Střely na branku: 35:39. N. Bydžov: Veselý – Novák, Vosyka, Nedbal, Mádle, Myslivec, Suchánek – M. Kozák, Postolka, Špaček – Chára, Kubišta, Menyhárt – Fiala, Šimůnek, Matouš. Třebechovice: P. Lochman – Seidl, Kostka, Hendrich, Junek, Souček, Hornyš – Bartoň, Hubáček, Dostál – Bohdanecký, T. Drašnar, Šeda – Tuček, J. Drašnar, Erban.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Nervozita a obava o výsledek v úvodní třetině nahrála hostům k lacinému dvougólovému vedení. Nakopla nás až Vosykova branka v úvodu prostřední části a zlepšenou hrou se nám podařil v závěrečné periodě jedinečný obrat. Pěknou a hlavně důležitou Menyhártovou trefou se nám v úvodu třetiny podařilo vyrovnat. Pak přišly nejkrásnější zážitky večera. Opět suverénní Kubišta spolu s neúnavným Kozákem zařídili definitivní obrat a lahůdkovými třemi góly dotvořili dramatický závěr. Zasloužené tři body a zvýšení bodového rozdílu nám dává větší šanci na únik z barážové pozice. Všem hráčům vřelý dík za bojovnost, předvedenou hru a hlavně bodový zisk. Stínem bylo vážné zranění v obličeji juniora Jirky Fialy, kterému přejeme brzké uzdravení a nekomplikovaný návrat mezi mantinely. Nyní se musíme připravit na středeční duel s Náchodem, který překvapivě ztratil body s Hronovem."

Martin Klemenc, trenér Třebechovic: „Dobře rozehrané utkání jsme ztratili po svých hrubých chybách v poslední třetině, kterou jsme prohráli 1:4. Nezbývá nám, než soupeři pogratulovat k vítězství a připravit se na další důležité boje, které na nás čekají. Hlavně se ale musíme vrátit k poctivé a zodpovědné hře, se kterou jsme získávali body."

Nejbližší zápasy - středa, 18.00: Třebechovice p. O. - Jaroměř, Náchod - Nový Bydžov.