Turnaj se hrál systémem každý s každým, dle programu turnaje na 2x 20 minut čistého času (první část turnaje). Týmy na třetí a čtvrté příčce po základní části se utkaly o celkové třetí místo. Týmy na první a druhé příčce se střetly ve finále.

Na čtvrté pozici se umístil tým HC Lomnice nad Popelkou, třetí příčka patřila TJ Loko Česká Třebová, druhý skončil domácí Stadion Nový Bydžov a putovní pohár za první místo si odvezli hráči HC Náchod.

Po skončení turnaje došlo také na individuální ocenění – nejmladší hráč: Patrik Páv (ročník 2004, Česká Třebová), jediná dívka: Kateřina Teplá (Nový Bydžov), nejlepší brankář: Mikuláš Pluháček (Náchod), nejlepší střelec a zároveň nejproduktivnější hráč: Tomáš Hudec (8+1, Nový Bydžov).

Velkým překvapením pro všechny byl příjezd dvojnásobného hokejového mistra světa Dušana Salfického, jenž zhlédl finálový zápas, předával ceny a rozděloval medaile hráčům.

Pořadatelé klání děkují všem fanouškům a divákům za skvělou atmosféru. Turnaj by se nehrál bez podpory DDM Nový Bydžov, kterému patří velký dík.

Tereza Mařasová