Dobře si zatím vede i druhý okresní zástupce v soutěži. Třebechovice figurují na třetím místě (6 bodů), v normální hrací době ještě neprohrály a v neděli porazily v prodloužení nebezpečný Hronov.

Krajská liga

Nový Bydžov – Jaroměř 7:2 (0:0, 5:1, 2:1). Branky a asistence NB: 23. Vosyka (Kozák), 28. Černý (Nedbal), 30. Jebavý (Černý, Kozák), 37. Pilný (Havelka, Postolka), 39. Hlaváček (Kubišta, Chára), 48. Nedbal (Černý, Postolka), 49. Kozák (Malý, Chára). Střely na branku: 40:34. N. Bydžov: Veselý – Nedbal, Malý, Myslivec, Vosyka, Novák, Havelka, Doskočil – Chára, Kubišta, Hlaváček – Udržal, Jebavý, Kozák – Černý, Pilný, Postolka – Jiránek.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Musím přiznat, že naše představy o vývoji utkání byly poněkud jiné. Po bezbrankové třetině, stejně jako předtím v Třebechovicích, kluci disciplinovaně a s patřičnou zodpovědností odehráli další vydařený zápas. Právě disciplína rozhodla o vývoji duelu, hosté tuto skutečnost svou nekázní potvrdili. Čtyři využité přesilovky daly naší hře jasně navrch a velkou měrou určily výsledek. Standardně kvalitní výkony gólmana Veselého dávají týmu základ pro dobrou a efektivní hru. Předvedl několik jedinečných zákroků, za což se mu dostalo potlesku. Všem hráčům patří poděkování za líbivý výkon, viditelná začíná být formace mladíků. Nejzkušenější Kubištova řada je v hledáčku všech trenérů, přesto kluci předvádějí ofenzivní kombinační hokej s pohlednými kreacemi při zakončování. Diváci museli být spokojeni, za hlasitou podporu jim děkujeme. Sezona je na začátku a dobré výsledky nás nesmějí uspat. Cílem zůstává nikoho nepodcenit ani se nikoho nezaleknout.“

Jičín - Náchod
V České Třebové se nehrálo, Bydžov rozhodl ve druhé třetině

Třebechovice – Hronov 4:3 v prodloužení (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0). Branky a asistence Třebechovic: 17. Bartoň (Hornyš), 29. Marša (Bartoň), 54. Bartoň (Kostka), 64. Kostka (Hubáček). Střely na branku: 37:38. Třebechovice: Petrů – Hornyš, Kostka, Souček, Marša, Špička, Dittrich – Wolf, Hubáček, Kudr – T. Drašnar, Bartoň, Matouš – Beránek, J. Drašnar, Šeda – Kosina.

Josef Lochman, trenér Třebechovic: „Po vyrovnaném průběhu hry, kdy obě mužstva měla stejně šancí, se štěstí přiklonilo tentokrát na naši stranu a po prodloužení můžeme oslavit zisk dvou bodů. Oba týmy dokázaly dvakrát skórovat ve svých přesilovkách, kdy zvláště ta naše vyloučení patřila do kategorie zbytečných. V závěru normální hrací doby a v prodloužení nás podržel brankář, ale poděkování patří celému mužstvu, které bojovalo až do úplného konce.“