Krajská liga

Třebechovice – Nový Bydžov 4:3 (0:2, 4:0, 0:1). Branky a nahrávky: 21. Seidl (J. Drašnar, T. Drašnar), 33. Wolf (Dostál, Hubáček), 34. Seidl (J. Drašnar), 38. Dostál (Marša, Hubáček) – 12. M. Kozák, 14. Černý (Jebavý), 45. Nedbal (Kubišta). Střely na branku: 38:29. Třebechovice: P. Lochman – Dittrich, Kostka, Seidl, Marša, Hornyš, Souček – J. Drašnar, Hubáček, Dostál – Wolf, T. Drašnar, Kudr – Bohdanecký, Kosina, Šeda. N. Bydžov: Veselý – Nedbal, Vosyka – Mádle, Brádler – Myslivec, Kropáč – Matouš – Postolka, Kubišta, M. Kozák – Černý, Jebavý, L. Kozák – Šimůnek, Menyhárt, Špaček.

Martin Klemenc, trenér Třebechovic: „V první třetině to bylo vyrovnané utkání, ale naše dvě hrubé chyby rozhodly o dvoubrankovém vedení hostujícího týmu. Po vstřelení kontaktní branky na 1:2 jsme zatlačili soupeře do obrany. Dobře jsme pracovali ve středním pásmu, kde jsme získávali důležité kotouče a chodili do rychlých útoků, ze kterých se nám podařilo vstřelit další tři branky. V závěrečné třetině jsme bohužel v oslabení inkasovali a utkání si zkomplikovali. Bojovností a dodržováním pokynů jsme však závěrečnému tlaku soupeře odolali a získali tři důležité body."

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Potvrdil se fakt, že dokážeme odehrát kvalitní první část, dokonce soupeře jasně přehráváme. Potom nepochopitelně vyklidíme ledovou plochu a necháme soupeře vyniknout. Tak tomu bylo i v okresním derby. Jen díky výkonu gólmana Veselého nebyl výsledek po dvou třetinách s větším rozdílem. Domácí zvýšenou aktivitou a bruslením nás postavili do role statistů, přesilovky za vynucené fauly třikrát potrestali. Navíc se nám po přísném vyloučení Martina Kozáka do konce utkání a zranění Vosyky rozpadla první formace. Přestože jsme v závěrečné části dokázali snížit na rozdíl gólu, vyrovnat se již nepodařilo. Soupeř díky naší liknavé hře v prostřední třetině získal po právu tři body. V neděli nás čeká reparát doma proti obhájci titulu z Náchoda."