Krajská liga

SK Třebechovice pod Orebem – HC Jičín 5:6 (2:2, 1:2, 2:2). Branky a asistence Třebechovic: 5. Drašnar (Stříteský), 14. Smutný (Tuček, J. Lochman), 25. Podzimek, 41. Stříteský, 47. Smutný (Dostál). Střely na branku: 33:38. Třebechovice p. O.: Petrů – Kostka, Libřický, Sedláček, J. Lochman – Podzimek, Bohdanecký, Stříteský – Dostál, Drašnar, Smutný – Kosina, Tuček.

Petr Luštinec, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „V bojovném utkání jsme předvedli jeden z lepších výkonů a se soupeřem z první čtyřky jsme sehráli naprosto vyrovnanou partii. Ve střelecké přetahované jsme si hosty na větší než jednobrankový rozdíl odskočit nenechali. V nástupu do třetí třetiny nejdříve v oslabení vyrovnal Stříteský a následně strhnul vedení poprvé v utkání na naši stranu Smutný. Bohužel, příznivý stav jsme dlouho neudrželi, hosté se poměrně šťastnou brankou střelce dne Dušičky brankově dotáhli. A poté, co se pět minut před koncem po tečované střele opět dostali do vedení, tak jsme i přes závěrečnou snahu při přesilovce a odvolání brankáře vyrovnat již nedokázali. Nevyhrál lepší, ale spíše šťastnější tým. Stínem utkání je ošklivé zranění Drašnara, kterému přejeme rychlé uzdravení a návrat do sestavy."

Krajská soutěž

Dohrávka: SK Třebechovice pod Orebem B – TJ Sokol Čestice 7:1 (1:1, 3:0, 3:0). Branky a asistence Třebechovic: 17. Kupka (Dostál), 29. Kupka (J. Lochman, Dostál), 31. Kupka (J. Lochman, Dostál), 32. Pátek (Tuček, Šoula), 44. Dostál, 49. Dostál (Kupka), 54. Řičař (Kouba). Střely na branku: 38:28. Třebechovice p. O. B: Novotný – , Libřický, Špička, Šoula, Kvasnička, Denemarek – Dostál, Kupka, J. Lochman – Tuček, Řičař, Pátek – Skála, Knížek, Kouba – Hruška.

Jiří Tuček, asistent trenéra SK Třebechovice pod Orebem B: „V tradičním derby jsme v první třetině nedokázali proměnit řadu střeleckých příležitostí. Naše úvodní branka nemohla platit z důvodu chyby v zápise o utkání. Nicméně i když se hosté dostali do vedení, tak od druhé třetiny jsme měli zápas plně pod kontrolou. Po hattricku Kupky bylo o vítězi takřka rozhodnuto."

Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice pod Orebem B 12:3 (4:1, 6:0, 2:2). Branky a asistence: 9. Pomichálek (Nedbal, Janata), 10. Menyhárt (Šebek), 12. Pomichálek (Kubišta, Janata), 14. Pomichálek (Muras), 21. Kubišta (Pomichálek), 24. Kubišta, 28. Pomichálek (Kubišta, Janata), 33. Pomichálek (Muras), 35. Jebavý (Kubišta), 37. Šebek (Menyhárt, Nedbal), 49. Malina (Louženský), 50. Kubišta – 7. Knížek (Erban), 60. Knížek (Řičař), 60. Knížek (Vaniš, Šoula). Střely na branku: 65:17. Nový Bydžov: Krištof (33. Pařenica) – Janata, Nedbal, Šlejtr, Malina, Novák, Pilc, Pomichálek, Kubišta, Muras, Udržal, Menyhárt, Šebek, Louženský, Špaček, Jebavý. Třebechovice p. O. B: Horák (24. – 40. Novotný) – Vaniš, Šoula, Špička, Kvasnička – Erban, Kupka, Knížek – Řičař, Fiala, Pátek – Kouba, Hruška, Denemarek.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadionu Nový Bydžov: „Odvetné okresní derby přineslo tučné brankové hody. Přestože hosté dokázali na začátku jako první využít našeho zaváhání ke skórování, byli to naši hráči, kteří drželi režii tohoto utkání plně pod kontrolou. V některých momentech plných pohledných kombinací jsme dostali soupeře vyloženě do role statistů. Střelecky se dařilo první pětce a především Milanu Pomichálkovi, který po pěti brankách v polovině utkání předčasně odstoupil ze zdravotních důvodů. Na první dvě výborně odehrané třetiny navázala v nehokejovém duchu hraná třetí část. Soupeř se soustředil spíše na dohrávání osobních soubojů a naše hra se plně přizpůsobila. Premiérovou nulu pokazil našemu juniorskému debutantovi Lukáši Pařenicovi hostující Knížek po dvou selháních  obrany při našem početním oslabení v samém závěru střetnutí. V neděli hostíme na domácím ledě Čestice."

František Tomášek, trenér SK Třebechovice pod Orebem B: „Favorit od první minuty potvrzoval své výsostní postavení v soutěži. Měl trvalou převahu, kterou dokázal proměnit v góly. Naši hráči nestíhali domácí v rychlosti a pomáhali si fauly, za které byli vylučováni. Bydžov proměněním prvních dvou přesilovek zareagoval na úvodní branku Knížka a otočil vývoj ve svůj prospěch. Po dalších brankách v úvodu druhé třetiny bylo jen otázkou, na které číslici se zastaví ukazatel skóre. Nezbývá než na tuto porážku rychle zapomenout a připravit se na další boje o body, novobydžovský tým si totiž hraje svoji vlastní ligu."