Krajská soutěž: Třebechovice pod Orebem B – Nový Bydžov 3:7 (2:1, 0:3, 1:3). Branky a nahrávky: 8. Knížek (Erban, Tomášek), 11. Anděl (Vlachynský), 56. Kudr – 20. Nedbal (Janata), 24. Malina, 28. Janata (Pomichálek, Nedbal), 40. Pomichálek (Nedbal), 41. Pomichálek (Muras, Kubišta), 60. Muras (Kubišta), 60. Kubišta (Janata, Pomichálek). Střely na branku: 21:47. Třebechovice p. O. B: T. Petrů – Tomášek, Vaniš, Špička, Šoula – Erban, Knížek, Kudr – Anděl, Kupka, Vlachynský – Hruška, Řičař, Denemarek. N. Bydžov: Pařenica – Janata, Nedbal, Malina, Šlejtr, Pilc, Novák – Pomichálek, Kubišta, Muras – Udržal, Menyhárt, Matouš – Zápotočný, Kropáč, Korel.

Jiří Tuček, asistent trenéra Třebechovic B: „V okresním derby jsme v první třetině favorizovaného lídra tabulky dokázali dobrým napadáním a disciplinovanou hrou ve středním pásmu udržet v napětí, jak se bude zápas vyvíjet. Ve druhé části jsme ale postupem času nedokázali nastavenou úroveň hry udržet a poté, co se hosté dostali do vedení, tak se utkání odehrávalo dle předpokladů. V závěrečné části již to byl souboj bydžovských střelců s naším juniorským gólmanem, ze kterého dlouho vycházel jako vítěz brankář. V 56. minutě zdramatizoval koncovku zápasu gól Kudra, ale na zvrat již síly nebyly. Je škoda dvou inkasovaných branek v posledních dvaceti vteřinách hry."

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Toto vzájemné utkání mělo úplně jiný charakter než ta dvě předchozí. Domácí chtěli využít našeho zaváhání v předchozím utkání způsobeného střeleckou nepřesností a aktivní hrou se již v 10. minutě dostali do dvoubrankového vedení. Prakticky celá první část byla herně vyrovnaná s tím, že naše střelecká slepota i nadále pokračovala. Změnu však přinesla druhá část, kdy jsme zlepšenou hrou a samozřejmě i brankově otočili nepříznivý průběh utkání. Je opravdu neskutečné, co všechno dokážeme ve vyložených brankových pozicích zahodit. Především poslední část ukázala naši největší momentální slabinu, a to neschopnost zakončování po předchozích kombinacích. Přestože jsme soupeře přestříleli, nebylo utkání vůbec tak jednoznačné. Třebechovičtí kousali až do úplného závěru. Uklidnění přinesly až dvě branky v 60. minutě, které padly během deseti vteřin. Za zmínku stojí stabilně výborná hra nestárnoucího obránce Karla Nedbala a jistý výkon juniora Lukáše Pařenici v naší brance. Další zápas nás čeká v neděli na zimním stadionu v Rychnově, kde se utkáme s Česticemi."