Krajská liga HK

skupina o 6. - 9. místo

SK Třebechovice pod Orebem – HC Baroni Opočno 5:4 (1:1, 1:3, 3:0). Branky a asistence: 14. Fiala (Stříteský, Christ), 29. M. Hloušek (Luštinec), 41. Stříteský (Knížek, Vinopal), 42. Kubín (Erban, Jirousek), 57. M. Hloušek (P. Hloušek, Fiala) -Lukášek, Roháček, Bouz, Slezák. Rozhodčí: Padevět - Samek, Barvíř. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:0. Oslabení: 1:1. Diváci: 121. Třebechovice p. O.: Petrů – P. Hloušek, Řezníček, Luštinec, Christ, Tomášek, Šesták – M. Hloušek, Vinopal, Jirousek – Kudr, Knížek, Erban – Fiala, Stříteský, Kubín.
Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. Po dvou z naší strany trapných třetinách jsme provedli přeskupení formací, a bylo to znát. Hned v prvních dvou minutách třetí části jsme srovnali z 2:4 na 4:4. Od té chvíle jsme kontrolovali hru a tři minuty před koncem jsme vstřelili pátou branku. Hosté se ještě v power play pokusili o zvrat, ale zápas jsme dovedli do vítězného konce. Poslední utkání této sezony sehrajeme v neděli v Nové Pace.“

Stadion Nový Bydžov – BK JTC Nová Paka 1:2sn. (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 0:1). Branky: Vaníček -L. Musil, rozh. nájezd Jakubec. Rozhodčí: Brandejs – Horák, Rada. Vyloučení: 4:6, navíc Semanco (NB) 5 min. + OK. Využítí: 1:0. Diváci: 250. Nový Bydžov: Lochman – Mýto, Kokošín, Volf, Pilc, Kropáč – Vaníček, Menyhárt, Pošík – Semanco, Lihan, Hron – Hampl, Blaško, Bičiště – Louženský, Říha.
Petr Lechmann, trenér Stadionu Nový Bydžov: „Dramatické utkání dospělo až do závěrečných nájezdů, v nichž byli úspěšnější hosté. Tímto výsledkem se bodově dotahujeme na Opočno. Závěrečné nedělní utkání na jeho stadionu bude zápasem pravdy. Stínem bojovného duelu bylo vážné zranění novopackého Petra Fejfara.“

Krajská liga– HK

skupina o přeborníka kraje

HC BaL Dvůr Králové n. L. – HC Jaroměř 6:4 (0:0, 3:2, 3:2). Branky: Rychtera 2, Hamerský 2, Dušička, Dlab – Dudadík, Krause, Synek, Růta. Rozhodčí: Svoboda – Maštalíř, Lučan. Vyloučení: 7:6, navíc Rudolfský 5 min. + OK, Macháň, Koblížek, Hamáček (vš. J) 10 min. OT. Využití: 2:1. Oslabení: 2:1. Diváci: 275. Dvoráci se svým elitním centrem Dušičkou dokázali zastavit sérii čtyř porážek. Hosté ve druhé třetině dvakrát vedli. Domácí však skóre otočili a v závěru při power play Jaroměře výhru pečetili.

Spartak Nové Město n. M. – HC Náchod 4:8 (0:1, 3:2, 1:5). Branky: Smolík, Hrabica, Lochman, Fišer – Škoda 3, Komárek 2, Musil, Chudý, Čech. Rozhodčí: Stolín – Srna, Schánil. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:2. Diváci: 380. Utkání nadprůměrné úrovně se rozhodlo až v posledních třech minutách, kdy se Náchod dostal do vedení 5:4. Domácí poté otevřeli hru, čehož hosté využili k dalším třem trefám. (ill, pt, re)