Půjde o druhé utkání Východočechů v Generali Česká Cupu. Ten první zvládli svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky na výbornou, když v úterý vyhráli 5:2 v Olomouci.

„Bylo vidět, že je to pro oba týmy první zápas, takže se tempo postupně každou třetinu zvyšovalo. A myslím si, že na první utkání to bylo celkem slušné,“ hodnotil utkání na Hané Aleš Jergl, střelec první hradecké branky. Prosadí se i ve čtvrtek proti Kometě?

Pohár pokračuje. Dynamo přivítá Olomouc

Úvodní zápasy hokejové sezony se nesou ve znamení pohárové soutěže Generali Česká Cup. Hokejisté Pardubic v úvodním kole vyhráli 2:0 na ledě brněnské Komety. „Dali jsme příležitost hráčům širšího kádru. S předvedenou hrou a přístupem jsme spokojení,“ uvedl pardubický trenér Milan Razým.

Již ve čtvrtek je na programu druhý zápas, ve kterém Dynamo nastoupí proti Olomouci. Utkání, které začíná v 18 hodin, se v enteria areně odehraje za mimořádných opatření se sníženou kapacitou. Hala je rozdělena do pěti sektorů. A složení týmu? „Změny v sestavě budou, testujeme určité složení pětek. Předpokládáme, že první formace doma nastoupí,“ řekl další z trenérů Michal Mikeska.