SK Třebechovice pod Orebem – HC Opočno 2:3 (1:1, 1:0, 0:2). Branky a asistence Třebechovic: 18. Knížek (Podzimek), 28. Hofman (P. Luštinec, Řezníček). Třebechovice p. O.: Petrů – P. Hloušek, Naar, Podzimek, Christ, P. Luštinec, O. Luštinec, Kudr, Řezníček – M. Hloušek, Hofman, Rejzek – Erban, Knížek, Kosina – Jirousek, Vinopal, Smutný – Kubín, Stříteský, Fiala.
Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Na poradě před utkáním jsme hráčům oznámili, že hostující hráč s číslem dresu třináct se jmenuje Felcman, a je to černá můra třebechovického hokeje. Tento hráč nám vstřelil všechny tři branky a trenéři měli opět pravdu. Znovu se ukázala nedisciplinovanost některých našich hráčů, z čehož vznikly zbytečné fauly a následné vylučování. Minutu před koncem za stavu 2:2 jsme si vzali time out a na led byla poslána naše elitni pětice, která místo udržení puku trestuhodně ztratila pásmo a obdrželi jsme rozhodující branku. Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté a k vítězství jim gratuluji. Laksní pojetí naší hry, nedůraz a myšlenka, že to půjde samo, jsou zcela scestné. Hráči, kteří si myslí, že si přijdou jen zabruslit, by se nad dalším účinkováním v klubu měli zamyslet!“

HC Dvůr Králové nad Labem – Stadion Nový Bydžov 11:3 (2:1, 2:0, 7:2). Branky Bydžova: Čížek, Blaško, Miškář. Nový Bydžov: Schöber – J. Čížek, Reček, Bradna, Poddaný, Korel – Bičiště, Věchet, Vaníček – Erban, Blaško, Hron – Miškář, Lihan, Říha.
Václav Vávra, asistent trenéra Stadionu Nový Bydžov: „Padesát minut jsme hráli celkem dobře. Jenže za stavu 6:3 hráči najednou přestali plnit svoje věci, a dostali jsme nářez. Každopádně je vidět, že změna týmu prospěla. Atmosféra v kabině je jiná. Musíme se však dobře připravit na další zápasy, abychom obstáli ve skupině o udržení.“