Krajská liga

SK Třebechovice pod Orebem – HC Jaroměř 3:7 (1:1, 0:1, 2:5). Branky: 12. a 58. Krejčí, 55. Knížek – 4. a 47. Verner, 29. Rybín, 51. Mach, 52. Bujňák, 53. Drašnar, 53. Novotný. Rozhodčí: Machač - Haas, Pavlíček. Vyloučení: 12:9. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 220.
Třebechovice p. O.: Petrů (52. Kolbaba) – Naar, Řezníček, Krejčí, Luštinec, Tomášek – Hloušek, Hofman, Rejzek – Kudr, Smutný, Erban – Kosina, Kubín, Knížek – Fiala.
Třebechovičtí drželi se soupeřem krok čtyřicet minut. Po dvou třetinách vedla Jaroměř „pouze“ 2:1. Ve 47. minutě přidal třetí zásah hostí Verner, ovšem rozhodující údery si hráči Jaroměře připravili zkraje závěrečné desetiminutovky. Během pouhých 126 sekund se jim totiž podařilo čtyřikrát skórovat!
Pátý gól vyhnal domácího brankáře Petrů na střídačku, ovšem útočná smršť hostujícího týmu pokračovala. Za stavu 1:7 visela ve vzduchu ostuda pro domácí. Třebechovičtí naštěstí dokázali dvěma góly skóre kosmeticky upravit. Diváci tak viděli deset branek, z přesvědčivého vítězství se však radoval soupeř.
Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Utkáni jsme prohráli svými hrubými chybami, které zkušený soupeř dokázal potrestat. Jaroměři gratuluji k vítězství.“

HK SBK JTC Nová Paka – HC Opočno 5:3 (3:1, 0:0, 2:2). Branky: Jakubec 2, Kovář, Plecháč, Šebek – Černík 2, Židík. Rozhodčí: Havelka – Srna, Schánil. Vyloučení: 5:6, navíc Felcman 10 minut OT. Využití: 1:0. Diváci: 230. Domácí potvrdili zlepšenou formu, zvítězili podruhé v řadě a poprvé před svými fanoušky. V tabulce přepustili poslední místo v tabulce právě Opočnu.

HC Náchod – HC Wikov Hronov 5:2 (2:2, 2:0, 1:0). Branky: Branda 2, Špetla, Musil, Komárek – Šakarov 2. Rozhodčí: Veinfurter – Maštalíř, Šmíka. Vyloučení: 11:10, navíc Vondřejc (Náchod) 5 plus do konce utkání – Hudeček (Hronov) do konce utkání, Matyska (Hronov) 10 minut OT. Bez využití. Oslabení: 2:0. Diváci: 250. V nervózním derby drželi hosté s domácím týmem krok pouze v první třetině, pak už dávali branky jenom Náchodští, kteří se navíc v utkání dvakrát prosadili ve vlastním oslabení.

TJ Spartak Nové Město nad Metují – HC BaL Dvůr Králové nad Labem 7:4 (2:2, 3:0, 2:2). Branky: Petr, Fišer, Dittrich, Praus, Kodym, Janoušek, Ježek – Janiga, Dušička, Zmítko, Dlab. Rozhodčí: Martinek – Hodr, Karlík. Vyloučení: 7:7, navíc Říčar (Dvůr) 10 minut OT. Bez využití: Oslabení: 1:0. Diváci: 400. V prvním vzájemném utkání na půdě Dvora inkasovali Spartakovci těžký debakl, v neděli rozhodla vyrovnané utkání druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:0.