Co rozhodlo o prohře v Chomutově?
Hráli jsme složitě. Soupeř nám chodil hodně do těla a dobře bránil. Na začátku zápasu jsme byli lepší a po zbytečné chybě jsme dostali branku. V polovině utkání přidali domácí druhý gól, a pak si zápas v klidu pohlídali. My se musíme více tlačit do zakončení, jinak branku nedáme, a nemůžeme pomýšlet na úspěch.
Potěšila vás nabídka Hradce?
Do Hradce jsem se hodně těšil. Doufám, že si tady více zahraji a najdu ztracenou střeleckou formu. Chtěl bych také pomoci trenérovi Pazourkovi dostat tým v tabulce co nejvýš.
Sledoval jste výsledky Hradce?
Určitě. Byl jsem v kontaktu i s několika kluky v týmu. Viděl jsem také vítězný zápas Hradce v Berouně. Vím, že se začátek moc nepovedl, ale všichni věříme, že už je to za námi a že to teď pošlape.
V Chomutově jste nastoupil ve čtvrté řadě…
Důležité bylo, že jsem už hrál. Musím něco ukázat, a pak bude záležet jen na trenérovi, jak poskládá mužstvo. V Chomutově jsem nepředvedl nic oslnivého. Je to asi tím, že jsem na Kladně hrál vždy jen několik střídání. Bude chvíli trvat, než se do toho pořádně dostanu. Snad to přijde brzy.
Co by mohlo v sobotu platit na Most?
Most má starší a zkušené mužstvo. Jsou silní dopředu a mají občas problémy v obraně. Musíme hrát aktivně. Zápas chceme určitě vyhrát, protože případná ztráta nás dostane opět do suterénu tabulky.
Dnes hrají Pardubice s Kladnem. Budete při tom?
Trénuju už v Hradci, takže v tomto zápase nenastoupím. Samozřejmě chci, aby vyhrálo Kladno.
Věříte, že se Kladno zvedne ze dna extraligové tabulky?
Moc si to přeju. Nechytli jsme začátek a kluci si nevěří. Poslední zápasy už byli lepší, jen musíme mít trochu štěstí v koncovce.